Wpis z mikrobloga

@Shirako: dobry brytyjski talk-show z samochodami w roli głównej, szkoda tylko, że twórcy TGT muszą zmagać się z legendą Top Gear, którą to sami stworzyli przez piętnaście lat pracy nad nim.

- Conversation Street - czołówka świetna, można trochę przedłużyć tą część programu o parę minut. Świetnie im idzie gadanie o wszystkim i o niczym, widać jak do siebie pasują.
- Amerykanin - też mi pasuje, niech ma lepsze, mniej czerstwe
  • Odpowiedz
@Shirako: Jeśli chodzi o Amerykańca to należy pamiętać, że The Grand Tour to program amerykański i zapewne najbardziej chcieliby podbić tamtejszy rynek. Stąd ta postać, która dla amerykanów jest pewnie tak zabawna jakby dla nas był jakiś stereotypowy Janusz za kierownicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To samo tyczy się Celebrity Brain Crush, typowy tępy humor dla miłośników WWE znudzonych gadaniem brytoli, kiepskie ale niezbędne.
  • Odpowiedz
@qnebra: zgadzam się co do Conversation Street. Bardzo dobry punkt programu tylko za krótki.
Mam wrażenie, że nie będzie takich zwykłych wywiadów. Może jakieś wyzwania dla gości? Pokaże drugi sezon.

@MaxDamage: wydaje mi się, że ma być sztuczne. Tak jak z dronem, chociaż to zawsze mi się podoba :D

@IIIlIII: przy amerykańcu bawią mnie zawsze teksty o komunistach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz