Wpis z mikrobloga

@joookub zacznij żyć jak chcesz tylko nie siedź w domu, chodź na jakieś zajęcia dodatkowe, może to być siłka joga #!$%@? byle co. Jak będziesz siedział i pisał i użalał się nad sobą to wpadniesz tylko w depresyjny wir, zrozum to że każdy człowiek tak naprawdę ma takie same myśli jak ty, jedyne czym się różnią od tych legendarnych wygrywów to to że oni mają #!$%@? i robią to co uważają za
@jamal013: Nie mogę żyć jak chcę
I boli mnie to strasznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może zawsze byłem śmieciem, nie tylko teraz jestem, definiowałem swoją wartość przez dobra z którymi się zapoznawałem, a teraz kiedy w moim małym światku coraz mniej rzeczy uważam za zajebiste, moja wartość spada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To takie głupie że momentami myślę sobie na przykład "ALE BYM
@jamal013: Problem w tym
że jestem przekonany
że warto się użalać (,)

Może mi ktoś uświadomi że jest coś co przegapiłem co nie będzie uwzględniało "PATRZ NA TO JAK BARDZO COŚ CO ROBISZ NIE ZGADZA SIĘ Z TWOIMI WYOBRAŻENIAMI KAŻDEGO DNIA TO MOŻE ZA TRZY LATA PRZELEJESZ CHOCIAŻ POŁOWĘ SWOICH MYŚLI NA PAPIER" bo boli mnie to bardzo (,)
nie wiem
może powinienem
@joookub a czemu się sobą właściwie rozczarowujesz? Nie myślisz, że za dużo od siebie wymagasz? W tej chwili studiujesz, pierwszy rok o ile się nie mylę? Powiedz mi co właściwie ci daje wizualizacja celu? Chyba za dużo kołczów się naoglądałeś, bo prawdziwe życie na takich bzdurach nie polega. Idąc na studia wybrałeś już jakaś ścieżkę życia, która będziesz podążał. Może się okazać że te 5 czy tam 6 lat będzie, bezcelowe i
@jamal013: O nie, różowe okulary zostaną jeszcze na długo ( ͜͡ʖ ͡€)
Nie dam sobie ich zdjąć ( )

Nie myślisz, że za dużo od siebie wymagasz?

Wymagam od siebie za dużo, wiem o tym dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przecież już w op napisałem że nauczyłem się nienawidzić przeciętność i nie potrafię się tego oduczyć (
@joookub: Przypuszczam że przegapiłeś to samo co ja. I uświadomienie sobie tego wywołało taki wielki #!$%@?, że od razu zacząłem działać i teraz, 8 miesięcy czuję że jestem coraz bardziej do przodu.
Co sobie takiego uświadomiłem?




A teraz, w tej chwili, natychmiastowo, bez nawet 3 sekund opóźnienia wykonaj zadanie ze spojlera:


Następny spojler otwórz po wykonaniu zadania.


@MlodyDziadzioSpamer: Taki gruby nie jestem, 65kg desu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No ale faktycznie, może jakieś ćwiczenia by mi się przydały, w końcu namacalny rezultat widać praktycznie każdego dnia ʕʔ
Musiałbym tylko pamiętać aby się motywować, gorzej że jutro może się okazać że już mi się odechciało i nawet jak sobie ustawię powiadomienia wszędzie i jeszcze będę miał budzik na godzinę ćwiczeń to
@MlodyDziadzioSpamer: No i w sumie nie odpowiedziałem na to pytanko:

I jak samopoczucie?

Czuję że straciłem 20 sekund życia, nie zmieniło się nic poza tym że musiałem zdjąć słuchawki i przez chwilę nie słuchać tych samych kawałków które słucham od jakiegoś czasu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
jestem tak bardzo samotny dlatego że nikt mnie nie chce


@MlodyDziadzioSpamer: Trochę spłyciłem tę myśl, nie chodziło mi tylko o sferę uczuciową, a raczej o to, że rzadko kiedy ktokolwiek zwraca się do mnie z czymkolwiek, rzadko ktoś mnie potrzebuje, rzadko czuję się szturchany gdy mnie nie ma, a kiedy już gdzieś jestem, to pozwalają w tym kręgu mi tam być z litości i zawsze ja muszę wychodzić z jakąkolwiek inicjatywą