Wpis z mikrobloga

#problem #laptop #lenovo #sluchawki #dzwiek #hyperx #jaknaprawic #pomocyratunku #pomocy

Cześć. Otóż mam problem z dźwiękiem w słuchawkach. W prawej słuchawce słyszę to co po lewej się dzieje a w lewej to co po prawej. W skrócie mam odwrócony dźwięk w słuchawkach. W głośnikach w laptopie jest OK.

Laptopa mam LENOVO Y700-17 i7 16G 480SSD GTX960. Dźwięk:
- Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio
- Wbudowany mikrofon
- Wbudowane głośniki stereo + subwoofer

Słuchawki nowe: HyperX cloud headset.
Drugie słuchawki crative fatal1ty też mają ten sam efekt czyli odwrócony dźwięk.
Nie piszcie pls, że mam na odwrót założyć słuchawki bo to jest niewygodna sprawa :) i taką poradę nawet 5-letni dzieciak powie.
Sterowniki usunąłem i wgrałem nowe - nie pomogło. Chyba, że złe wgrałem ;).
Proszę o rozsądne odpowiedzi. Pozdro
IRONSKY_UAVTechnology - #problem #laptop #lenovo #słuchawki #dźwięk #HyperX #jaknapra...

źródło: comment_N3FhwMJpRhy1ZET5eAWVgbT51FnpCjDX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Problem rozwiązany i chciałbym się tym podzielić, kto w przyszłości będzie miał ten sam problem!
Zdziwiony jestem tą sytuacją. Otóż używałem na poprzednim laptopie moje starsze słuchawki creative fatal1ty poprzez kartę dzwiękową USB, ponieważ laptopy lenovo, które używałem/używam nie mają wejścia do mikrofonu. W pierwszym starszym laptopie było wszystko OK, ale na LENOVO Y700 już problem z dźwiękiem.
Kupiłem nowe słuchawki hyperx cloud headset z myślą, że może to słuchawki creative Fatality
  • Odpowiedz