Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego nigdzie nie pasuje?
Każdy mnie olewa,nie mam żadnej "ekipy" zawsze muszę się gdzieś "wciskać",żeby gdzieś wyjść.Dzisiaj miałem z koleżanką iść,jednak nie,siedzę w domu,jutro jadę z innymi typkami do klubu,ale robię tam za tego do pośmiania się,wszyscy pseudo cwaniacy. W tłumie nowo poznanych osób inaczej się zachowuje niż w tłumie tych co znam "Od dawna" 3-4lat.Od roku leczę się psychiatrycznie(#depresja #fobiaspoleczna) od tego czasu zacząłem prowadzić biznes,jeżdżę samochodem,pomagam finansowo rodzicom i próbuje udzielać się społecznie tak jak na 18lvl przystało,tylko mi to nie idzie.Każdy mnie olewa,jestem tą "drugą opcją".Myślałem,że dzięki pieniądzom poznam kogoś lepszego,kto nie będzie mnie traktował poważnie.Niestety nikogo nie poznałem.Czasami uda się na jakąś imprezę wyjść gdzie to ja jestem "Górą" i wtedy fajnie jest,poznaje dziewczyny(( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ) ale teraz czuje się jak gówno,#przegryw siedzący w domu.Pomocy?
Chciałbym zwiedzać ten świat w którym #!$%@? muszę żyć a nie mam z nim

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
będzie mnie traktował poważnie.Niestety nikogo nie poznałem.Czasam


@Antwito: Pewnie roksa ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to #!$%@? jakiś pewnie z tysiak mu czasem wpadnie i juz "wielki biznesmen" ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak sie ma 18 lat to jest pora na #!$%@? imprez swojego zycia a nie na "interesy" i pozniej bardzo mozliwe ze "dlugi" i zero wspomnien z mlodych lat