Wpis z mikrobloga

@piahu: ja też jestem przeciwko modom ale taki vote na koniec mapy dałby społeczność możliwość głosowania czy ma być s&d czy tdm, co jest według mnie najlepszym rozwiązaniem.
@Habu: Vote może być. Choć jak dla mnie ogarnięta rotacja map TDM mianowicie: carentan-burgundy-dawnville-toujane-matmata załatwiła by sprawe. Czas gry na mape powiedzmy 20min. Bez jakichkolwiek granatów i wszystkie bronie. Można w sumie dorzucić harbor dla miłośników vCoda :D
@ORMO-27 Jak chcecie, ale moim zdaniem wyjdzie z tego niegrywalne gówno, ale okej :)
@Habu: I pojawił się cheater xD ale chyba jakiś csowiec bo latał z aimem i jak rzucał granat to się od niego odwracał . Fajnie jakby było wymuszone ustawienie nicku bo tak latają same unkown soldiery. Granaty i dymne najlepiej off i tak jak wyżej prosta rotacja.
@Habu: Voty musza być bo TDm na dłuższą mete jest za bardzo męczący. Rotacja map tez musi byc wieksza. Granaty musza zostac bo do SD sa niezbędnę
@piahu: Gdzie tam zaraz niegrywalne, prawie każdy serwer miał drobne modyfikacje, a custom mapy to jest największa zaleta tej gry. Gdyby nie ta niezliczona ilość map, nie przesiedziałbym tylu lat w tej grze.