Wpis z mikrobloga

#morele

Jestem już po konsultacji z prawnikiem, wynająłem adwokata (koszt 5000 złotych) i jestem gotów wejść na drogę sądową ze sklepem morele.net

Zamówiłem zgodnie z prawem 20 laptopów Dream Machines G1070 w cenie 10 złotych sztuka wraz z dodatkową gwarancją (3 złotych ekstra) i dzisiaj moje zamówienie z niewiadomych przyczyn zostało anulowane.

Każdy mirek który chce dołączyć się do batalii sądowej przeciwko morele.net proszony jest o kontakt na pw. Zapewniam darmową poradę prawniczą mojego prawnika i pomoc mojego adwokata.

Trzymajcie kciuki!

#afera #sad
  • 97
  • Odpowiedz
@Greg36 wraz z numerem konta do przelewu dostałem informację:

"Zamówienie zostanie zrealizowane po dokonaniu wpłaty na poniższe dane (...)"

"Wyślemy zamówienie do Ciebie od razu po zaksięgowaniu wpłaty."

I to traktuję jako potwierdzenie realizacji zamówienia.
  • Odpowiedz
wynająłem adwokata (koszt 5000 złotych)


@JanuszKarierowicz: No tyle dobrze, że chociaż 500zł będziesz w plecy. Obyś też kiedyś popełnił błąd za który jakiś nieudacznik będzie próbował Cię zniszczyć...

Chcesz laptopa to sobie na niego zarób, cebulaku.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: bajt czy nie, też jakiś rok czy dwa latatemu wyhaczyłem promocję na morele, Xbox 360 za około 400 PLN. Zamówiłem, a oni anulowali mi zamówienie. Ewidentnie mają coś nie tak z systemem (parę minut po zamówieniu konsoli promocja zniknęła), albo po prostu robią tak specjalnie, żeby np. w wyszukiwarkach typu Ceneo byli widoczni na pierwszym miejscu (tam znalazłem promocję) i trzepali hajs na frajerach.
  • Odpowiedz