Wpis z mikrobloga

#morele

Jestem już po konsultacji z prawnikiem, wynająłem adwokata (koszt 5000 złotych) i jestem gotów wejść na drogę sądową ze sklepem morele.net

Zamówiłem zgodnie z prawem 20 laptopów Dream Machines G1070 w cenie 10 złotych sztuka wraz z dodatkową gwarancją (3 złotych ekstra) i dzisiaj moje zamówienie z niewiadomych przyczyn zostało anulowane.

Każdy mirek który chce dołączyć się do batalii sądowej przeciwko morele.net proszony jest o kontakt na pw. Zapewniam darmową poradę prawniczą mojego prawnika i pomoc mojego adwokata.

Trzymajcie kciuki!

#afera #sad
  • 97
  • Odpowiedz
obawiam się, że jedyne co się stanie, to Twój prawnik zarobi 5000 zł a ty zapłacisz koszty sądowe :) W polskim prawie takie przypadki są mocno unormowane.

Poza tym to co robisz jest niemoralne ponieważ dobrze wiesz, że cena była błędem. Będziesz się smażył w piekle :)
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Nie masz najmniejszych szans. Jako podstawę oddalenia sąd wskaże ci brak szkody i powoła się też pewnie na art. 5 KC. Takie spory już miały miejsce i linii orzeczniczej raczej nie zmienisz. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz Przegrasz z kretrsem, w regulaminie morele masz napisane ze kupno przez ich strone jest zachęceniem do zawarcia umowy, a nie wyrażeniem na nie zgody, maja pełne prawo nie zgodzić sie i oddać Ci hajs, jezeli to nie bait to #!$%@? 5k w błoto
  • Odpowiedz