Wpis z mikrobloga

#lodzkiewyjscia #lodz #lodznalyzwy #lodznapiwo #wyjdzciezdomuczasem #wyjdzzdomuzwykopem
DL DR:
Piwo w sobotę, łyżwy w czwartek

Dziś dwa w jednym:
- w sobotę o 19.00 spotykamy się w Andrzeju nie denerwuj się na dolnej sali, standardowo na piwo i planszówki, FAQ na dole
- łyżwy ładnie się przyjęły (mimo mojego lamienia xD ), więc trzeba to powtórzyć. Wstępnie proponuje to samo miejsce i godzinę, czyli po 19.00 na Bombonierce (jazda od 19.30). Wnioski z dzisiaj są takie, że maksymalnie o 19.15 trzeba już być na miejscu, bo inaczej kolejka jest naprawdę duża i ciężko będzie kupić bilet oraz przygotować się na czas. Przewidziana godzinka jazdy i krótka posiadówka w jakimś pubie niedaleko. Do łyżew zrobiłem oddzielną listę:
http://mirkolisty.pvu.pl/list/Y7S4G1aILorJ97LY

FAQ:
Można przyjść na spontana nie odzywając się wcześniej, ale lepiej dać znać, by stolik był przewidziany na odpowiednią liczbę osób.
Można dołączyć później, ale bezpieczniej wziąć wtedy numer telefonu, bo możemy się przenieść z czasem.
Powiadomienia na wykopie nie zawsze zobaczę na czas, szczególnie jak piszecie w dzień piwa, więc zachęcam by brać numer wcześniej.
Po telefon zapraszam na PW.
  • 16
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Ten weekend odpada :( ale od poniedziałku jestem otwarty na wszelkie atrakcje.
Może jakieś strzelanie w przyszłym tygodniu? Z pneumatyków ale w bardzo dobrej cenie i w samym centrum miasta. Potem ewentualnie jakieś piwo i/lub jedzenie.
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Okolice Wólczańskiej i Struga. Normalnie 35zł/h ale będziemy mieli taniej. Do wyboru długie sprężynowe i krótkie na CO2. 4 tory strzeleckie ok 10m długości. Strzelasz ile chcesz i z czego chcesz.
  • Odpowiedz