Wpis z mikrobloga

#wojtasspinyczelen #poker
Dzień 32/89

$EV + RB = 4669$/12 000$

Profit, czyli Net Winnings + RB = 5618$

We wtorek zrobiłem sobie luźniejszy dzień, bo volume miesięczne już było i zagrałem niecałe 50 spinów, wczoraj i dzisiaj w miarę spoko mi się grało, chociaż chips ev średnie, no ale cóż;P

Ogólnie ruszyła nowa spinowa promocja, dzięki której w lutym będzie jeszcze więcej fiszek, cudownie;P Tutaj info

W sobotę przyjeżdża rodzinka i będzie do środy, więc strzelam, że w ciągu tych 5-ciu dni będzie trochę trudno o volume, no ale w takim razie w piątek muszę trochę nadrobić, potem z piątku na sobotę trzeba nabić volume z soboty, podobnie z motywem z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek (?)

No i wypadałoby w weekend podgonić trochę chips ev, bo od pewnego czasu można je spuentować tym, jakże lubianym przez wszystkich, utworem. Zwłaszcza czerwona niepokojąco w miejscu stoi i trzeba nad tym popracować.

No ale ogólnie, cóż, tragedii nie ma, fajnie, że jest upswing, widzimy się pewnie po weekendzie;P

74 chips ev, 3283 gierki
WojtASR - #wojtasspinyczelen #poker
Dzień 32/89

$EV + RB = 4669$/12 000$

Profi...

źródło: comment_WakUfI4C3squltTwrOAoBYyFPuazoE4h.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: 3,2k spinów, ładnie się się wziąłeś do pracy :D W sumie jak komuś powiesz że wygrałeś 20k na pokerze to pomyśli ale fart, a tutaj po prostu sporo pracy.
  • Odpowiedz
@Mifari: ʕʔ
@DubKidz: Tzn. wiesz, volume jest okeeeeej, zdecydowanie najwyższe miesięczne, ale biorąc pod uwagę, że od końca grudnia dołożyłem jeden stolik to aż takie imponujące nie jest - chociaż fakt, że chips ev jest przyzwoite już pozytywne światło na to rzuca.

Na pewno w lutym chcę w jeszcze większe volume celować, właśnie przez to, że ta promocja jest;P

A co do ostatniego, to
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: tą układankę tylko 2 razy dziennie można skompletować, kokosów też tam nie ma. przedwczoraj straciłem 1/4 BR, wczoraj odrobiłem, a dziś w nocy znowu straciłem ehh też chcę taką zieloną ;)
  • Odpowiedz
@AdamTorpeda: W sensie nie 2 razy dziennie, tylko są dwa zadania odnośnie tego;P Jedno to skompletowanie 5-ciu elementów i za to w 96% przypadków dostaje się 1, albo 3$, i za skompletowanie wszystkiego, za to w 96% przypadków dostaje się 2-5$.

Wczoraj wpadło 6$, dzisiaj 5$, więc jak się to wszystko skumuluje na koniec miesiąca, to też będzie spoko bonus;P
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Doczytałem właśnie, że "Graczom przysługują maksymalnie dwie losowe nagrody dziennie", więc faktycznie raz kompletujesz i możesz próbować dopiero na drugi dzień. W nocy zagrałem kilkadziesiąt spinów i nie mogłem uzupełnić klocka wygraj 2x pod rząd, dramat dramat dramat. Nie chcę zwalać wszystkiego na bad beaty, ale to co się wczoraj działo ehh ciągle Ax < Kx, Qx, Jx itd. lub ładowanie par allin, gdzie ciągle miał oczko wyżej :)
  • Odpowiedz
@Kusti: thx

#!$%@?ę 30-tki, 30-tki kładą na mnie lachę, więc ja kładę lachę na 30-tki. Jeśli jestem w stanie robić 4k+$/miesiąc, to 30-tki mi są niepotrzebne.

4
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: @Wojt_ASR_: przede wszystkim jakie robisz cev/game, im niższe tym więcej BI; Wojtas miał znakomitego trenera, dzięki któremu robi zajebiste wyniki, więc nie musi mieć super dużego rolla; przeciętny gracz 100-150BI (mowa do 15s)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mifari: ale przecież cEV nijak ma się do BRM xD Ze stajni, wszyscy wiemy jakiej, znam ziomeczków którzy robią po 70-90cev na 7$-30$, a pieniędzy jeszcze nigdy na oczy nie widzieli, gdyby nie to że mają rolla bez dna, już dawno by byli busto.
  • Odpowiedz
@Kusti: słyszałeś o czymś takim jak result oriented? Bo właśnie jesteś idealnym przykładem tego. cEV/game nijak ma się do BRM, gdyż tak sobie pomyślałeś czy masz jednak na to argument merytoryczny? Polecam program SwongSim, który jednoznacznie Ci pokaże, że to co napisałeś jest durne XD

i chyba też nie do końca wiesz na czym polega BRM...
  • Odpowiedz
@Kusti: To, że w skali jednego miesiąca są na 0/na minus, nie znaczy zupełnie nic. Tak samo, grając na trójkach, przy zajebistym chips EV byłem z profitem na 0, @Mifari: potwierdzi. Jednak nijak ma się to do SpinEv, które na koniec dnia się wyrównuje.

Chips ev = hajsy i nie wiem, no to jest fakt. Nic inne prócz chips ev się w spinach nie liczy i w stajni,
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Nie mówię w skali jednego miesiąca, tylko przez całe 7s i aktualnie na 15, czyli kilka miesięcy.
Tak, niby cev się liczy, ale też nie jest żadnym wyznacznikiem, to samo jest z $EV. Trafisz na jakiegoś swinga i wszystko leci, pomimo tego że grasz dobrze. Najważniejsze to mieć świadomość własnej gry i decyzji, a wykres jak to wykres, najelpiej patrzeć na koniec miesiąca, bo wtedy jest jakieś info.

@
  • Odpowiedz