Wpis z mikrobloga

@Turqi: Na razie trudno oceniać, bo jeszcze nie miały okazji zademonstrować swoich umiejętności. Drag queen to nie tylko wygląd, a w RPDR właśnie bardzo dużo od niego zależy. No i inna sprawa, że te zdjęcia są bardzo podrasowane, więc wszystkie muszą wyglądać podobnie.
Pewnie i tak najdalej zajdę te z największą ilością fanów w social media. Ostatnio wygrała comedy queen, teraz pora na kogoś innego, bo to byłoby za dużo. Coś
@Kummernis: Meet the Queens trochę zdradzają informacje o osobowości i nastawieniu uczestników, dlatego mam właśnie problem z Sashą bo podoba mi się jej spojrzenie na drag queens ale zupełnie nie przypadła mi stylizacja xd Kimora jest chyba najbardziej sassy, Peppermint bardzo łagodna i ułożona, Aja pewnie będzie przyciągać dramy.. serio trudno coś wybrać
ale przyznam że na razie w żadnej nie widzę stuprocentowej filler queen
@Turqi: Ok, po obejrzeniu filmików zainteresowała mnie Sasha i Trinity. Pewnie nie zajdą daleko, bo Farah, Kimora i Aja, ale cóż. Może zdążą co nieco pokazać.
Jeśli chodzi o filler queens, to pewnie Peppermint, Alexis i Eureka będą do nich należeć. Pierwsza jest brzydka, druga niczym się nie wyróżnia, a ta trzecia wyróżnia się, ale tylko dlatego, że jest gruba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)