Wpis z mikrobloga

Postanowiłem stworzyć komiks.
I w sumie pierwszy raz w życiu rysuję wektorowo na rysiku.
Jak myślicie, nada się na kontynuację? Myślę, że będzie to internetowy komiks, co jakiś czas będzie kolejna strona. Mam już rozpisaną i wymyśloną fabułę, będzie to fantastyka naukowa z elementami fantastyki.
Bym napisał książkę, ale moje zdolności lingwistyczne leżą, więc lepiej komiks. No i kto przeczyta książkę jakiegoś no-nejma?
Simplistyczna grafika jest po to, że mi się nie chce rysować przez 5 godzin jednej kratki którą potem ktoś będzie oglądał przez 2 sekundy.

Na następnej stronie Rafał czyta lodową płytę i dostaje wiadomość od gołębia pocztowego.
Potem przylatuje pod jego balkon kulisty statek kosmiczny, a jego właściciel zaprasza Rafała na uroczysty bankiet pod warunkiem, że ubierze się elegancko.
W środku spotyka grającą na organach Katarzynę, która wyjaśnia mu, jak wszystko działa.
Wszyscy lecą na dno oceanu po kolejną osobę.
...i tego typu jest to świat.

#chwalesie #tworczoscwlasna #komiks #webkomiks #komiksinternetowy #inkscape #rysujzwykopem
Antyradek - Postanowiłem stworzyć komiks.
I w sumie pierwszy raz w życiu rysuję wekt...

źródło: comment_l2CCdPV0ahg29g9XlxQdthLGyVCNYpa5.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Antyradek: Czy się nadaje na kontynuację - nie wiem, nie znam się na komiksach. Ale jeżeli chcesz, żeby oglądało to więcej ludzi to musisz rysować i rysować, udostępniać innym (nie wiem, załóż sobie fanpage na fb czy coś) i czekać. Publika niemal na pewno nie przyjdzie od razu, to jest proces, który trwa. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz