Wpis z mikrobloga

@MINDGAME: Widzę ten cudzysłów i nie zmienia on praktycznie nic. Świadczy tylko o tym, że nieco ich nadużywasz :P Numer o niczym nie świadczy, to część tytułu.
  • Odpowiedz
@vind: Nie wiesz w jakim celu użyłem cudzysłowie? Nie nazwałem tej reklamy programem tylko "programem". To zmienia cały kontekst wypowiedzi, chyba tylko ty nie rozumiesz o co chodzi.
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Nie bardzo wiem o co chodzi. Wiem po co go użyłeś oraz co chciałeś tym osiągnąć i wciąż uważam to za bezsensowne. Myślisz, że używanie cudzysłowu to jakaś tajemna wiedza nie do pojęcia dla mnie czy jak? XD

Szkoda, że ten "program" był strasznie słaby i nie śmieszny, a reklama cholernie nachalna. Co innego "inspiracja" tego programu...

Nie nazwałem
  • Odpowiedz
@vind: Ja #!$%@? gościu. Wytłumaczę ci łopatologicznie bo chyba nie ogarniasz. Cudzysłów w słowie program komunikuje po prostu to, że nie jest to program, a coś co udaje program.

Na początek poczytaj to:
  • Odpowiedz
Cudzysłów w słowie program komunikuje po prostu to, że nie jest to program, a coś co udaje program.

Dalej nie załapałeś o co chodzi, a przecież chwilę później próbowałeś się z tego wybronić. Ja #!$%@?ę >.<

Nazywam programem nie tą reklamę z demem, a program z Zachiem Galifanakisem. Po pierwsze naucz się czytać ze zrozumieniem, a po drugie nie pogrążaj się więcej.


@MINDGAME: Nie. Napisałeś 'program' z zaimkiem wskazującym na to, że chodzi o konkretny program, o którym już mówiłeś. Po prostu próbujesz się tłumaczyć z głupoty, którą napisałeś. A jeżeli dalej będziesz się upierał, że chodziło o ten program z Zachiem, to przyjmij do wiadomości, że zrobiłeś cholernie duży błąd składniowy, przez który twoje zdanie jest
  • Odpowiedz