Co się do diaska stało z #fut? Tydzień temu miałem bilans ok. 80-15-20. Potem były jakieś dwie aktualizacje i do #!$%@? pana, celność podań mam ma poziomie 60%, prostopadłej piłki po prostu nie da się puścić, trafiam jeden na dziesięć strzałów, a mojego Aubameyanga cisną jacyś śmiecioobrońcy na poziomie Tonellego. Efekt jest taki, że po tygodniu mam bilans 89-21-69 (!!!), spadłem z 2 do 6 ligi (!!!), a w lidze weekendowej wygrałem trzy mecze... Przecież nie zapomniałem w kilka dni jak grać w #fifa, gra stała się po prostu niegrywalna... Dodam, że w trybie sezonów nie ma problemu, dalej karcę przeciwników. Tylko w FUT #!$%@?ą się jakieś czary... #fifa17
  • 7
@Ojcomitam: beka #!$%@? z tej gry, po mistrzostwie 1 ligi teraz jestem bliski spadku do 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) mecze, w których wygrywam czasem po 8-0 przeplatam z takimi, gdzie nie jestem w stanie stworzyć sobie jednej porządnej sytuacji bramkowej, a dosłownie każda piłka "niczyja" trafia do przeciwnika. Chyba to w końcu #!$%@?ę, po co grać w coś, na co nie mamy do końca wpływu.
@tomaszek86: No niestety FIFA jest #!$%@?, w jednym meczu wszystko zajebiscie sie uklada i klepa chodzi od nozki do nozki, a w drugim napastnicy zamiast wychodzic na ewidetne czyste pozycje, to zatrzymuja sie i stoja #!$%@? wie po co. Jedyny sposob to nauczyc sie tych schematow i realizowac odpowiednia taktyke. Ostatnio gdy strzelam szybciutko bramke w pierwszych minutach to wiem, ze nastepne 40minut bede mial #!$%@? ( ͡° ʖ̯