Wpis z mikrobloga

#poznan #medycyna

Polecacie jakieś laboratorium diagnostyczne, w którym ceny są znośne? Przejrzałam na ceny w moim i za komplet potrzebnych mi badań zapłaciłabym ponad 300zł ;_;

Od razu mówię, że muszę wykonać badania takie jak: całą grupę tarczycową, morfologie, poziom żelaza, Ob, androgeny, hormony płciowe kobiece w tym estrogen, progesteron, prolaktyne, LH, kortyzol, zawartość niektórych witamin..

Poleci ktoś cos? Czy nie da się taniej?
  • 20
@godeath: spojrzałam własnie i mniej więcej to samo co w laboratorium, do tego nie oferują pełnego wachlarza badań hormonalnych, nie ma np ferrytyny ani andriostendionu
@Shyvana Mogłabyś sobie podzielić badania i część zrobić na NFZ (np. morfologię, OB, hormony tarczycy, żelazo), a resztę prywatnie. Chociaż zbyt wiele, to nie zaoszczędzisz, bo badania hormonów płciowych są dość drogie.
@Shyvana: Rozumiem, że ten cały komplet badań dostałaś od jakiegoś lekarza do zrobienia? Bo bardzo dziwna sprawa, że Cię nie skierował w tym celu do szpitala na NFZ - poleżałabyś 3 dni i miała wszystko zrobione.
Btw - jak musiałam, to robiłam zazwyczaj badania w Diagnostyce lub Alab i w obu miejscach okazywałam karty klienta, za które jest zniżka.
@kociorek tak jak mowilam, na szpital ginekologiczno-endokrybologiczny w ktorym bylam juz kilka razy czekalabym z pol roku, badan potrzebuje na juz.
No i ogólnie strasznie mi sie ten szpital nie podoba, tak samo jak procedura i traktowanie pacjenta wiec wole zrobic badania prywatnie. No i moj oddzial nie ma nawet w ofercie kilku badań które musze wykonac, wiec i tak cześć (ta najdrozsza) bylaby prywatnie, wiec szkoda czasu