Wpis z mikrobloga

@kubakabana: no z nim miałem najdłuższa przygodę, ale i nimi możesz zdobyć wsparcie i duzy kaliber.
des moines polecam, w iowe czy monatane można wbic 60k dmg zanim cie zabije, salwa za 10k hp co 6 sekund robi swoje( ͡ ͜ʖ ͡) minotaura czy zao tez gniecie o ile nie zje sie ich torped
@#!$%@?: potwierdzone info, też na dniach kupiłem. Tylko choć pancerz ma jeden z lepszych wśród krążków to na najwyższym tierze to i tak papier. ;) W sensie dużo więcej ogarniętych graczy w porównaniu choćby do VIII i lekko spaprane ustawienie okrętu i wchodzą buły za kilkanaście tysięcy. Inna sprawa, że ja jestem raczej słaby, bo nie mam zbyt wiele czasu na grę, ale liczę, że do czasu wymaksowania kapitana (S. Seagal naturalnie
@akiko: też mi się tak wydawało, ale potem to leci. :) I to jest paradoksalnie problem, bo chce się szybciej do wyższych tierów, a tam już zaczyna się klepanie. W sumie najmocniej się od Pensacoli zaczęło u mnie, Cleveland świetny, taka miniaturka Desa bym powiedział. ;) Daje jakieś pojęcie o nim imo. A tam wyżej się pomyliłem, bo czas przeładowania mam 5.3 sek. :D Cytadeli sadzę więcej, jak na pancernikach. (