Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: Ale mowa była o jakimś plusie. Zgniły Zachód mnie nie interesuje. Może Islandia, ale tam wjeżdżam z polskim, choć w tej chwili to ja nawet ważnego DO nie mam. Minęło 10 lat od 18 i nie chce mi się nowego wyrabiać. Prędzej ten paszport wyrobię na nowo, żeby #!$%@?ć z tego kraju jeśli PiS znowu wygra wybory.
  • Odpowiedz
@Anno_Nymous: paszport warto mieć. nie wiesz kiedy może ci sie przydać a mają długie daty ważności.
@malyiduzy: chyba żadnej, w Langen gdzie mam dom rodzinny pod Frankfurtem, babcia trzyma wszystkie rzeczy pradziadka w zamknietej duzej skrzyni do ktorej nikt nie ma dostepu. Ogólnie w rodzinie to temat tabu.
  • Odpowiedz
paszport warto mieć. nie wiesz kiedy może ci sie przydać


@AmonGoeth: Co? Daj przykład potrzeby na gwałt. Ile trwa wyrobienie? Miesiąc? A w jakimś przyśpieszonym trybie za dodatkową opłatą może tydzień.
Z takich podróżniczych "marzeń" to u mnie na pierwszym miejscu jest podróż Koleją Transsyberyjską, a nie jakieś Malediwy czy inny tropikalny San Escobar.
O emigracji myślę to samo co Cugowski.
Anno_Nymous - > paszport warto mieć. nie wiesz kiedy może ci sie przydać

@AmonGoet...
  • Odpowiedz
wczasy last minute


@AmonGoeth: Nie jestem typem korposzczura. Dla mnie wczasy to rajd rowerem z polskich gór przez polskie bunkry nad polskie morze. Gardzę ludźmi, którzy płacą gruby hajs za zrobienie sobie zdjęcia na śmierdzącym wielbłądzie na tle egipskich piramid, żeby tylko wrzucić na fejsa i pokazać gdzie to się było przez dwa tygodnie.
I nie jest to kwestia tego, że jestem jakimś patriotą. Społeczeństwo, które sprzedało się PiS za 500
  • Odpowiedz
@trollik: Ale co? Z dnia na dzień się o wyjeździe dowiedziałaś i nie miałabyś czasu na wyrobienie paszportu, gdybyś go już nie miała? Bo o tym była mowa.
A co do rowerowych wypraw, to transport tylko wtedy gdy trzeba pokonać wodę lub znaczny i nudny dystans. Inaczej nie nazywa się tego wyprawą rowerową. Zresztą jak lubisz kajaki, to mogą być kajaki. Generalnie chodziło o to, że nie potrzeba do tego niemieckiego
  • Odpowiedz