Wpis z mikrobloga

Obecnie posiadam NP4020-01E Citizen na pasku #pattini. Ale chodzi za mną od dłuższego czasu Orient Mako. Problem: rękę mam nie za wielką, bo nadgarstek +/- 16-16,5cm, no i zdecydowanie wolę skórę. Są może jakieś inne podobne zegarki warte uwagi podobne do mako ale nie zajebiście duże? Ew. jakieś nowe konstrukcje godne polecenia, cena może być troche wyższa, byle nie było to gówno?

Miał ktoś nurka na skórze? xD Bo bransolety są imo #!$%@?.
#zegarki
  • 18
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: jak się nosi co dzień, albo prawie, to ok. Tylko ja mojego nie zdejmuję z ręki. Jak będą 3 (2 fajne i jeden basenowy) to nie chcę pilnować rezerw. Stąd pomysł o rotomacie. Niestety obawiam się, że to tylko początek choroby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@thewickerman88: hmm, czyli po prostu co dzień zakładasz inny zegarek...to jak najbardziej biorę pod uwagę. Może jestem głupi, ale 3 zegarków na raz nie założę, jeden automat, drugi na baterii, trzeci...ech, #!$%@? tam może kupie a potem będę się marttwić
  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: czasem automat stoi ale to nie problem-wstaję rano, ustawiam datę i godzinę od któregoś kwarca, pokręcę trochę na rozruch i już. max 5 minut. ;) kwarców mam tez kilka. No i manuale nakręcane ręcznie.
Rotomat twój wybór-będzie odrobinę wygodniej pewnie.
Jak kupisz mako to się pochwal. Ciekaw jestem który kolor wybierzesz.
  • Odpowiedz