Wpis z mikrobloga

@demoos: Kurde, mój Note 4 od dzisiaj w WER Warszawa ze statusem "kontrola celna"... Mam nadzieję, że puszczą wolno. Teraz trochę żałuję, że nie będzie to Redmi Pro, ale czarna wersja czwórki mnie urzekła. :)
@AliPaczka: zamówienie było na etiu i telefon, nie mogli wiedzieć, że zniżka jest tylko na telefon, dlatego kwoty się nie zgadzają

PS
pobrali tam 10,90 opłat a nie 17,90 gdybym odebral i opłacił na poczcie
@demoos: W Redmi Pro bardziej mnie przekonuje aparat, bo ponoć wzięty z Mi4c, a ten chwali sobie mój brat i inni posiadacze. W Note 4 jest... no właśnie, co? :) Pro ma też czytnik na przodzie, co jest wygodniejsze. Ja zamówiłem swojego Note od Goldway za ok. 605zł z ujętym cashbackiem. Do białego Pro trzeba było dorzucić jeszcze ponad stówkę, a biała 4 kosztowała na odwrót - 60-70 zł mniej. Rozważałem
@Rav93: nie mam porównania do Redmi PRO, ale aparat lepszy niż w #redminote3pro , byłem nastawiony na dużo gorzej, nowa właścicielka również ;] jednak jest z niego (aparatu) zadowolona...bo z telefonu to już cyc malina, rany boskie ;]
@demoos mi przyszedł z syfem, myślę że zależy od stanów magazynowych, jeżeli telefon przychodzi do nich jeszcze przed wyjsciem globala, z china stable to instaluja swój syf, gdy już xiaomi dostarcza im z globalem stable, to nic nie robią (np. Po restocku)
@L3AD3R: to chyba zależy od majfrenda, który się tym zajmuje, bo np w okolicach września przyszedł RN3pro z syfmiui (a globale już dawno były) i jakiś mirek, który zamawiał później miał podobnie
zawołam @Hardporecorn bo to chyba on ( ͡ ͜ʖ ͡)
@demoos albo tez od magazynu, mimo wszystko powinni to zmienić i sprzedawać wszystkie telefony z globalem, lub oryginalnymi systemami (np.ZUK) i zafoliowane