Wpis z mikrobloga

Tak sobie rozkminiam sukces polityczny #trump 'a i nasuwa mi się pytanie czy w Polsce jest jakikolwiek polityk który ma choć trochę charyzmy i poza Korwinem to typowo nikt mi nie przychodzi na myśl. Niesiołowski gdyby chciał to miałby na to potencjał, no ale ewidentnie nie chce i w sumie za późno już dla niego bo wypracował sobie już taki a nie inny wizerunek. Macie jakieś typy?
#polityka #4konserwy #neuropa
  • 30
@SeniorSiarrra: gdzie te kuce, bo ja nie widzę ? 1% , więcej niż stonoga ? Pełno ich w necie, a jak przychodzą wybory to #!$%@? w świecie.

ps. 3 razy głosowałem na jakąś korwinowską partie ( w sumie już sam nie wiem ile ich było )
@szkari: ta dyskusja zmierza w złym kierunku xD Przecież gdyby tak mierzyć charyzmę to najbardziej charyzmatyczny jest Kaczor bo wygrali wybory. Ja po prostu byłem ciekaw kto wg. Mirków w naszym sejmie ma charyzmę, a nie zaczynać dyskusję z dupy.
@SeniorSiarrra: Ale te orszaki go nie wprowadzaja do parlamentu bo nie maja jeszcze praw wyborczych. I tu jest problem. Przemawia do podwiekow, co wiadomo od lat. Natomiast jego wypowiedzi czesto odbieraja mu poparcie. Chociaz musze przyznac, ze Wipler mu jakby pomaga w zamknieciu mordy w koncu.

@SeniorSiarrra: Kaczyński ma charyzmę, Tusk ma

poza nimi nie ma żadnych znanych

tzn. są takie osoby, ale nie są widoczne, póki nie wypłyną szerzej, a na to trzeba czekać na odpowiedni moment, warunki

w tamtych czasach Wałęsa miał wielką charyzmę, czego wykop nie rozumie, jak ważne to było

w latach 70' gdy patrzyło się za nowymi kandydatami na przyszłych papieży, w rozmowach hierarchii padało zdanie: "Jest taki charyzmatyczny kardynał w Krakowie..."
@SeniorSiarrra: ale Kaczka nie porywa tłumów, tu chodzi o osobę co przemawia na wiecu i masz ciary. Zazdroszczę amerykanom prezydenta, mówi co myśli i robi, poglądy jak najbardziej mi odpowiadają. Co jak co trzeba przyznać PISowi że robią i pracują i spełniają obietnice wyborcze, ale #!$%@?... wolał bym jednak żeby nie spełniali tych swoich obietnic