Wpis z mikrobloga

@hacerking: dla niego to są "gupie gierki", sam zresztą pokazywał jakie ma podejście do tej strefy kultury. ksiunżki > milion lat świetlnych > filmy i reszta > gówno > gierki. Nigdy nie zaakceptuje wiedźmina cyfrowego
  • Odpowiedz
@hacerking: seria Wiedźmin jest słaba. Tzn. sentyment można mieć, i w ogóle... ale słabo wypada w porównaniu do fantasy z zachodu, Wiedźmin jest banalny i kiepsko napisany. Za to gra... gra się wybija na tle całej reszty gier. Sapkowski baaaardzo się przecenia.
  • Odpowiedz
@hacerking: @SadbroDWAZERO: @Naxster: Sapkowski to taki trochę cham i prostak z mocno zawyżonym ego. Pamiętam, gdy czytałem Sagę o Wiedźminie po raz pierwszy to marzyłem, żeby poznać Pana Andrzeja, bo tak mi się świat wiedźmina spodobał, że i sam Sapkowski wydawał mi się niesamowitym człowiekiem. No ale cóż... Rzeczywistość jest brutalna, autor jednych z najlepszych powieści fantasy w Polsce jest totalnym bucem, do tego mocno ograniczonym i zamkniętym na
  • Odpowiedz
Sapkowski to taki trochę cham i prostak z mocno zawyżonym ego.


@frikuu: też wielokrotnie słyszałem takie opinie. Dlatego właśnie unikam poznawania autorów. Na #!$%@? psuć sobie muzykę wiedzą, że zespół zarzygiwał każdy pokój hotelowy w jakim byli? Psuć sobie książki wiedzą, ze napisał to buc i cham? Filmy tym, ze reżyser był neimal zmusozny do kręcenia a obsługa była poskładana z przypadkowych randomów?
Podoba się, dobre jest to się cieszyć dziełem.
  • Odpowiedz
i pewnie kasę z tego ma sporą


@frikuu: z tego co wiem, to właśnie nie ma, bo sprzedał prawa do Wiesia CDP za czasów części pierwszej która była klapą, a teraz pluje sobie w brodę - bo mógłby zarobić miliony, gdyby wziął procentowe tantiemy, jak George R. R. Martin za Grę o Tron :)
  • Odpowiedz
@hacerking: Sapkowski nie do końca jest bucem. On po prostu lubi prowokować i kreować się na chama-inteligenta. Niektórym się to nie podoba i pewnie słusznie, ale ja jako fan jego prozy macham na to ręką. To taki stryjek, który robi siarę przy każdym rodzinnym spotkaniu, ale mimo wszystko się go lubi za cięty dowcip.
  • Odpowiedz
z tego co wiem, to właśnie nie ma, bo sprzedał prawa do Wiesia CDP za czasów części pierwszej która była klapą, a teraz pluje sobie w brodę - bo mógłby zarobić miliony, gdyby wziął procentowe tantiemy, jak George R. R. Martin za Grę o Tron :)


@dGustator: czyli jest #!$%@? biznesmenem i dlatego jest taki bucowaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy zrozumie, że dzięki grze więcej ludzi go poznało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hacerking: co to ma do rzeczy? On, jako autor, mówi o tym, że prawdziwa (o ile tak się można w pewnym sensie odnieść do fikcji) jest historia, którą on napisał. Z tego co się orientuję, to Sapkowski zdaje sobie sprawę, że gry uczyniły Wiedźmina popularniejszym, tylko to właśnie mu się nie podoba: bo
  • Odpowiedz
@hacerking: ja na przykład nie potrafię znieść jego grafomaństwa, dopiero trzeci wiedźmin był dla mnie grywalny. Także tego, Sapkowski taki dobry pisarz. CDPRed potrafi w gry.
  • Odpowiedz