Wpis z mikrobloga

Ludki, złego słowa o Moderacji nie powiem. Już nigdy. To są wspaniali ludzie. To, że mogę to napisać te słowa do Was, znaczy właśnie że wbrew stereotypom moderatorami są rozsądni ludzie, z ktorymi można się dogadać. Dziękuję Wam.

Przy okazji #neuropa - dziękuję że kłopotaliście moim komentarzem prokuraturę w Wołominie, może się przyzna ktoś z was imiennie, ale jak widzicie - po wezwaniu do złożenia wyjaśnień i wyjaśnieniach - żadnej sprawy karnej.


#oswiadczenie #4konserwy #ciamajdan
  • 29
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek: Oświadczenia Emitela jest kłamliwe, co w znalezisku które o tym oświadczeniu traktowało, napisałem. Zakopałem to także jako informacja nieprawdziwa, zgodnie z rzeczywistością, ale oczywiście Wy (zapewne masowo) zgłosiliście to moderacji, która przyznała mi niesłusznie ostrzeżenie z tego tytułu.

@Impresjonista: O i właśnie jeszcze to co Ty mówisz.
  • Odpowiedz
@steemm: Pucz jest wojskowy... bo tak w słowniku napisali? A kontent to poczucie zadowolenia czy zawartość? Więc darowawszy Tobie zagadnienia językowe, których obawiam się że nie ogarniasz, musisz się przyzwyczaić że i tutaj na wykopie rozszerzamy znaczenie wyrazu pucz tak jak tolerancja została rozszerzona na znaczenia znacznie inne niż stan tolerowania.

Nic się nie stało, a mogło się stać. Tamtego dnia zostało zaatakowane nasze Państwo. Nie dywizjami i rakietami, ale
  • Odpowiedz
@Impresjonista proszę urojenia i chore projekcje zostawić chwilę na boku, oblężona twierdza w której siedzisz musi bardzo potrzebować zewnętrznej stymulacji bo inaczej cała retoryka dobrej zmiany wali się jak domek z kart, awarie się zdarzają i dorabianie do niej teorii spiskowej raczej normalnym nie jest, a wiara w to wszystko to jest podobna głupota jak teoria płaskiej ziemi albo istnienie boga czy JK człowiek wolności 2016 czy tam forum ekonomicznego w
  • Odpowiedz
@steemm:
nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jaki ściek popełniłeś. Urojenia + chore projekcje + oblężona twierdza i ciąg dalszych haseł - wytrychów działa ale tylko w obszarze Twojej grupy podatnej na narrację o zagrożonej demokracji.
Awarie się zdarzają i nikt z tym nie polemizuje. Katastrofy lotnicze się zdarzają i nikt z tym nie polemizuje. Ale gdy katastrofa dotyka samolotu przewożacego parę prezydencką, parlamentarzystów i czołowych generałów, a zamiast badania katastrofy nastąpiła farsa z przekopywaniem ziemi, mglą i brzozą - wtedy polemika jest uzasadniona. I kiedy awaria przytrafia się w gorącym momecie i uziemia tą część mediów która ma kontprzekaz - wtedy się polemizuje.

Cóż, robisz zgrabny ciąg łącząc teorie spiskowe z płaską ziemią, wiarą w nieistnienie Boga i ordery dla Kaczyńskiego... ale to dziala tylko na
  • Odpowiedz
@Impresjonista ale farse to robi Antoni i jego parakomisja która nie ma żadnych kwalifikacji bu katastrofę badać do tego dochodzi jeszcze odpowiedzialność osób które pozwoliły na taki lot czyli prezydent i jego kancelaria, ludzie wolności to przecież od rządowego dupoliza karnowskiego
  • Odpowiedz
@steemm:

farse kontynuuje komisja Antoniego, farsę zaczął Tusk z Putinem, pociągnął dalej MAK i PKBWL.
Nie mam podstaw oceniać kwalifikacji członków parakomisji Antoniego, uważałbym ze stwierdzeniami nie posiadać żadnych kwalifikacji, gdy wyjaśnianie katastrofy przez oficjalne agendy skończyło się cyrkiem, można poddawać w wątpliwość kwalifikacje "oficjalnych". Pijany Błasik i naciski wysnuwane z niekompletnych nagrań które ruscy udostępnili... ale nie będę kontynuować.

Kliknij w link który wstawiłem: w 2014 hucznie świętowano 25 lat wolności i GW+TVN odznaczył... między innymi tego co się cieszył, że kobieta musiała uciekać przed tłumem ryczącym wyzwiska... tak, ten pan
  • Odpowiedz