Wpis z mikrobloga

#leeco #x620 #redmi4 #xiaomi #redmi

Witam. Proszę Was o radę. Chcę kupić telefon, do wyboru mam Xiaomi Redmi 4 Pro oraz LeEco Le 2 x620. Niestety mam dylemat i nie wiem którego mam wybrać. LeEco wydaje się być pod każdym względem lepszy ale niestety martwi mnie że nie ma wsparcia na nasz rynek. A poszukuję telefonu bezawaryjnego, który posłuży mi dłużej. W maju kupilem Lenovo ZUK Z1, uważam że to najlepszy telefon jakikolwiek posiadałem lecz niestety trafiłem na wadliwy egzemplarz gdzie padł zasięg w telefonie. Zmiana softów itd nic nie pomogła, okazało się że padło coś na płycie głównej, telefon może iść na śmietnik no i tyle kasy poszło w błoto. Teraz potrzebuję coś naprawdę niezawodnego. Z góry dziękuję za każdą sugestię.

Pozdrawiam! :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@kaka212121: Mam lemax2 x822 od trzech miesięcy i w sumie nic się z nim nie dzieje. O ile wsparcia nie ma to na xda i innych forach można znaleźć wsparcie społeczności w sprawie softu, bo jak coś padnie z podzespołów to trochę dupa bo znowu odsyłka do chinów i 2 miechy czekania. Aczkolwiek - tfu tfu, odpukać w malowane - nic się niepokojącego nie dzieje oprócz padniętego po dwóch dniach czytnika
  • Odpowiedz
@smyl: Akurat telefon chcę kupić w Polsce i aktualny sprzedawca w tej samej cenie tj. 799 zł ma oba telefony a nie mogę sobie pozwolić na telefon za większe pieniądze. Sprzedawca daje gwarancję 12 miesięcy, znam go osobiście, prowadzi swój serwis od ponad 20 lat więc wiem że nie będę oszukany jak to niektorzy z allegro deklarują gwarancję a potem jej nie uznają czy też urywa się kontakt.

@tymc: Dokładnie
  • Odpowiedz
  • 0
@kaka212121: Pewnie jesteś zrażony po tej wpadce z żukiem ale ja na twoim miejscu bym zaryzykował z leeko, bo oprócz trochę luźno spasowanych przycisków głośności to naprawdę solidny telefon. W zestawie masz gumiaka obudowę i plastikową szybkę też nie trzeba nic dokupować. Ryzyko jest zawsze ale za śmieszną cenę masz mega smartfun
  • Odpowiedz