Wpis z mikrobloga

Jak mnie śmieszy propaganda i najazd na opozycję w #wiadomosci #tvpis xd Codziennie mowa o RADYKALNEJ OPOZYCJI, no #!$%@? rzeczywiście xd schetyna, kopacz, gasiuk pihowicz tacy radykalni! Przecież to banda satrapów xd Codziennie mowa o gen. Mazgule (chyba tak sie odmienia nazwisko), chcą na siłę podkreślić że jest on w kodzie gdzie nawet Frasyniuk sie od Mazguły odcina. Dodać do tego film "pucz" i przypomina mi się ten cytat "Kto kontroluje przeszłość ten kontroluje przyszłość, ten kto kontroluje teraźniejszość, kontroluje przeszłość".

Sprawa druga, wypowiedzi minister edukacji i ministra zdrowia poważnie mnie martwią. Idioci i karierowicze.

A na dobicie: Kaczyński człowiek wolności...

"Wolność to niewola..."

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka #sorosplacizawpis
  • 2
  • Odpowiedz
Codziennie mowa o gen. Mazgule (chyba tak sie odmienia nazwisko), chcą na siłę podkreślić że jest on w kodzie


@Matanjah: Pułkowniku WP. (W 1981 miał 25 lat). Ciągle go grzeją? Facet chlapnał na demonstracji, że podczas stanu wojennego zachowana była pewna kultura społeczna (chciał powiedzieć że ludzie współczuli żołnierzom, przynosili zupę itd) i jaki fejm. (On naprawdę jest w KOD z tego co wiem). Ktoś może monitoruje Mazgułę w tvpis?
  • Odpowiedz