Wpis z mikrobloga

Kto dzisiaj oglądał dzień dobry TVN? Prokop pokłócił się z prowadzącym @FaktyTVN o mur Trumpa oddzielający Stany od Meksyku. Gostek zaczął wyśmiewać Trumpa i porównywać sytuację do Muru Berlińskiego, a Prokop dowalił się żeby nie manipulował i nie porównywał bez sensu zupełnie różnych spraw, ale w takim tonie, że Trump spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tamten do niego żeby się przefarbował na blond i zaczesał włosy na bok skoro tak podziwia. Chyba szykują się zwolnienia w tej lewakotubie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#tvn #faktytvn #trump #prokop #ddtvn
  • 10
@bumbp Nie wywyższam się, nie traktuję siebie jako kogoś wybitnego, mówiąc że nie ma telewizji która nie manipuluje w wiadomościach.

Co więcej, aferki #!$%@? mnie obchodzą, brak afer obchodzi mnie ten sam #!$%@?.

Jeżeli chcę o czymś wiedzieć, to muszę wszystko przepuścić przez mentalny durszlak, i #!$%@? mnie to, nawet na wykopie.

Nikt nie jest taki jak wszyscy, a Twoja idea o nudnych wiadomościach nie ma sensu. Ludzie którzy oglądają wiadomości dla
@MZ23: A dziś prowadzi jakąś galę rozdania nagród Empiku i ma dziwnie podkrążone oczy, może od tej sytuacji którą opisujesz spać nie może ;P
@Cin kurde nie wiedziałem że ktoś po takim czasie może zobaczyć mój wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Też oglądam, ale biedna strasznie :)