Wpis z mikrobloga

@krzy222 jeśli chodzi o STS to są tylko 2 opcje. Jedna to Handicup taki jak ja zagrałem. Jeżeli GODSENT wygrało by np 16:14 to kupon mi wchodzi bo odejmuje im 3 rundy i było by 13:14. Wygrało EnVyUs więc bez znaczenia. Można też obstawić całkowita ilość rund w meczu. Bodajże 26.5. mniej/więcej
@llllllllllllllllllll no widzisz w zasadzie to nie pamiętam jak ten kupon wypełniałem ale chciałem dać -2.5 GODSENT. Tak czy inaczej weszło. Może moje niedopatrzenie. Dzisiaj jest sporo fajnych meczy. Ok 15 napiszę co gram.
@llllllllllllllllllll: Odpowiadam jeszcze raz ;-) byłem w STS i pytałem o sprawę. Na kuponie handicap tyczy się tylko i wyłącznie pierwszego zespołu i w tym przypadku -2.5 GODSENT.

Typy na dzisiaj napiszę za chwilę tylko obiad zjem.
@llllllllllllllllllll: Wszedł niezależnie od tego handi. Handi tyczy się pierwszego zespołu. Są handi + i - w tym przypadku na minus. Nie wiem co chcesz tutaj tłumaczyć skoro to jest prosta zasada. Na wydruku tego kuponiku handi zawsze tyczy sie pierwszego zespołu - tyle w temacie.
@llllllllllllllllllll: Szkoda strzępić ryja na takich jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz posłuchaj raz ostatni. To, że na stronie internetowej tak fajnie to widać MASZ RACJĘ. SERIO też to widzę.

Idz teraz do STS i niech ci Pani wydrukuje kuponik.

Na wydrukowanym kuponiku, czyli na takim któremu zrobiłem fotke handi są zapisywane z prawej strony i nie wiem czemu tak robią. Dlatego mówię, że odczytując kupon
Bit3ls - @llllllllllllllllllll: Szkoda strzępić ryja na takich jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: comment_rpjXXXBZSddzNZFV7476i68uYes6qHhO.jpg

Pobierz