Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki i Mirabelki,
Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż udało się znów rozgryźć Chomika i strona https://chomikuj-pobieranie.net została ponownie włączona - tym razem działa wszystko: zarówno pobieranie z dowolnego linka jak i ze strony głównej gdzie będą częste aktualizacje z plikami znacznie większymi niż 550mb.

Wcześniej musiałem zamknąć projekt ze względu na to ze Chomik intensywnie utrudniał mi życie i ich sprytny mechanizm blokował mój skrypt. Mam nadzieję, ze teraz wszystko będzie działać - zapraszam do testowania.

Jeśli to przetrwa próbę czasu to lada dzień włączę pierwsze reklamy oraz uruchomimy coś w rodzaju newsletter'a.

PS. Strona działa już na urządzeniach mobilnych ( ͜͡ʖ ͡€)


#chomikuj
x.....s - Szanowne Mirki i Mirabelki,
Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż udał...

źródło: comment_QpPeYWISPwzvtOGeqTlHA2mkNUwgzMIN.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
@xavkas: Na chrome dopiero zaczęło działać, szkoda że ściąga mi iluzje bo tak tylko testowałem czy zadziała a teraz jak chciałem faktycznie ściągnąć to co chcę od samego początku to mam: "Wystąpił błąd
Dzisiaj już wykorzystałeś swój limit 8000 MB." Ehhhhhh
  • Odpowiedz
@xavkas: ja pierdziele co za cebulaki z Was, zeby marnowac swoj prywatny czas na to, zeby pobrac plik i nie zaplacic 1 Euro. Polaczki to jednak zawsze bedzie bieda mentalna i finansowa
  • Odpowiedz
ami znacznie większymi niż 550mb.


@xavkas:
Czemu 550??
Bardzo dużo danyhc jest udostępnianych w 700-750 mb (bo dawne cd) i przy poprzednim <1gb sobie pobierałem, a teraz to zostały same gónwopliki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Bardzo dużo danyhc jest udostępnianych w 700-750 mb (bo dawne cd) i przy poprzednim <1gb sobie pobierałem, a teraz to zostały same gónwopliki ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@deryt: Niekoniecznie. Seriale od zawsze (jak jeszcze się w to bawiłem, teraz tylko streaming) mają po 350MB, a teraz popularny jest HEVC, gdzie filmy spokojnie można znaleźć i w 550.

Tylko i tak nie ma czego oglądać. Plusem Chomikuj są
  • Odpowiedz
@serintakma:
Ja chciałbym kilkanaście gb. Koszt 20gb to 23,44zł. A nie 1 euro.
Zarabiając 4k na rękę na miesiąc to godzina pracy. Przepraszamy że jak 95% polaków zarabiamy mniej, ale przy takiej stawce opłaca się poświęcić godzinę aby znaleźć darmową alternatywę.
  • Odpowiedz