Wpis z mikrobloga

@animusaeger kurde to lippa jak najtańszy wariant kupiłaś ;)

Nie wiem nawet od czego zacząć...
Czy masz udziały własne, franszyzy?
Jaki wariant autocasco: kosztorys, warsztat czy jest amortyzacja czy jest może wykupiona. Szyby na jaką sumę? Czy jest udział własny w szybie czołowej?
Nie wiem jak wyglądają produkty Avivy bo ich nie sprzedaję... Jakbyś mi wysłała na priv ofertę/polisę.to Ci powiem co kupiłaś :)
@fromasz56 jeszcze nie kupione ale to jest najtańsze ubezpieczenie jakie zostało wyliczone, dlatego pytam, bo średnio się orientuje w opiniach tej firmy. (nie ufam opiniom na forach dlatego pytam na mirko ;)) bez udziału wlasnego, AC na kosztorys, na szyby nie podają kwoty ale to już się wszystkiego dowiem szczegółowo jeśli doszłoby do konkretnej rozmowy z przedstawicielem :)
@fromasz56 warunki ubezpieczenia ogolnie są dobre, oferta też wydaję się porządna, z resztą mąż potwierdza. Dlatego dużo wskazuje na to, że kupimy ubezpieczenie w tej firmie o ile się nie dowiem, że odwalaja jakieś maniany i są problemy z odszkodowaniem
@animusaeger @fromasz56 O ile pamiętam w Avivie nie ma sumy ubezpieczenia przy ubezpieczeniu AC, jest wyliczana na dzień powstania szkody. Całkiem ciekawe rozwiązanie ale przy szkodzie może się okazać niezbyt przyjemne, jak zaniżą wartość pojazdu.