Wpis z mikrobloga

Siema murki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Emigrant tutaj, mieszkalem w uk przez wiekszosc mojego zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio w polsce bylem 6 lat temu (za gimby jeszcze).

Jade do polski w tym tygodniu i planowalem potrzaskac troche zdjec miasta etc i generalnie zeby miec pamiatki ale strasznie sie schizuje o moja kamere ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam canona 750D + sigma 17-50 f2.8, moze nie sprzet z najwyzszej polki ale jednak juz troche jest warta.

Jak wyglada przestepczosc w polsce? Jade do Bydgoszczy.

Oczywiscie nie bede lazil z kamera po najgorszych blokowiskach i cholera wie gdzie, ale i tak troche sie cykam ze zajdzie mnie dwoch panow ogolonych na lyso i zarzadaja aparatu. Planuje strzelac foty glownie na starym miescie, wokolo rynku etc. raczej miejscowy gdzie bedzie duzo ludzi. Strap tez mam taki ze z szyi mi nikt aparatu nie zerwie...

Myslicie ze jest sie o co cykac czy raczej sam siebie napedzam i robie problem z niczego?

W polsce nie bylem od dawien dawna, a ostatnio to jeszcze gimbusem bylem i w sumie to nie ogarniam jakie sa realia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polska #uk #zlodzieje #przestepczosc #fotografia #pomocy
  • 13
  • Odpowiedz
750D to nikt normalny by nie chcial.
Przyjedz z 810, to pogadamy.

W dodatku przyjezdzasz z zoomem. Od sigmy. No wez prosze, nie obrazaj lumerproletariatu z bydgoszczy.
Predzej dostaniesz po pysku od osiedlowego fanklubu Canona, niz ktos sie skusi na taki bieda-biedronkowy sprzet ;)
  • Odpowiedz
@kuhwa: Nie spinaj dupy. Wszystko będzie OK. Odkąd weszliśmy do EU i nastąpiła masowa emigracja Polska stała się duuuuuużo bezpieczniejsza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuhwa: pozaklejaj napisy na aparacie i obiektywie izolacja czy inna czarna tasma, kup jakis pokrowiec zeby sie nie rzucal w oczy
im biedniej bedzie wygladal tym mniej bedzie kogokolwiek kusilo krasc jakis szajs
  • Odpowiedz