Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema! Wiem, ze może nie jest to najlepsze miejsce na tego typu pytania, ale grono osób które czytają i komentują #anonimowemirkowyznania jest spora. Temat jaki chcę poruszyć dziś to #seks a dokładnie pewne sprawy, które wychodzą od kobiet. Po pierwsze - dlaczego niektóre dziewczyny robią loda swoim chłopakom bez żadnego proszenia, czy też "wskazywania" że to się chce? Jestem w związku z dziewczyną od 4 lat. Przez pierwsze 2 lata seks był często, lodzik raz w miesiącu - taki stan mi odpowiadał. Z każdym kolejnym miesiącem było coraz to mniej przyjemności oralnej. Obecnie seks oralny z jej strony jest 3-4 razy w roku (sic!) co mnie trochę smuci (normalny jest w miarę często) a ostatnio nawet usłyszałem "że ona się brzydzi i tego nie lubi" myślę sobie WTF? przecież kiedyś w ogóle nie było z tym problemu. Nie mam pojęcia skąd taka stopniowa zmiana. Dodam, że ja ją pieszczę oralnie tyle ile chce razy i czasu, a w zamian dostaję o 95% mniej niż daję, przecież to jest jakieś chore. Skąd takie coś się bierze?

Po drugie - czy naprawdę trzeba zmuszać laski do noszenia seksownej bielizny, pończoch? Pamiętam jak kupiłem ponad rok temu swojej dziewczynie fajny strój, taki seksowny, ale nie jakiś strasznie skąpy. Do tego pończochy, które sama chciała i stringi. Obiecała mi, że założy go dla mnie, zrobi niespodziankę. Jak się pewnie domyślacie #!$%@? z tego wyszło. Dziś mija 14 miesiąc jak strój wisi w szafie, pończochy leżą w szufladzie. To jest dramat #!$%@?. Rozmawiałem z nią o tym nie raz, że lubię takie sprawy, nie potrzebuję jakiś dziwynych akcji - pończochy, szpilki to mnie podnieca i kręci, ale niestety od swojej tego nie mogę dostać. Nie wiem, jak już mam sobie to tłumaczyć. Ja się zawsze staram, w całym życiu (nie tylko łóżkowym) a w zamian głupiego stroju nie mogę dostać. Czasem wolałbym iść na dziwkę i kazać jej się tak ubrać, zapłacić, popatrzeć i wyjść niż kolejny raz prosić się swojej własnej dziewczyny, bo wiem, że #!$%@? z tego będzie.
#zwiazki #rozowepaski #ponczochy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. porozmawiaj z dziewczyną o tym. są kobiety które uwielbiają oralne pieszczoty, są takie które wolą seks, jeszcze inne preferują zabawki, albo fetysze.
2. niektóre trzeba zmuszać, inne chcą wyglądać ładnie i same wybierają odpowiedni strój. czy aby Twoja luba nie ma kompleksów? Jest to częsta przyczyna takiego zachowania. Drugą częstą przyczyną jest kwestia wychowania/postrzegania pewnych spraw i np. taki strój może się jej źle kojarzyć.
  • Odpowiedz
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania No, dla mnie jak mówisz, że kiedyś seks był często, a seks oralny raz na miesiąc to by już wskazywało, że ogólnie nie za bardzo dziewczyna lubi takie pieszczoty.
A z lubi/nie lubi pieścić tak faceta? To już chyba jak z każdą inną preferencją seksualną, albo się coś lubi, albo nie.
Jeszcze jedno... Nie zdarzyło się nigdy w międzyczasie żebyś ją przydusił przypadkiem czy zrobił coś innego, co być może jakiś
  • Odpowiedz
Po pierwsze - dlaczego niektóre dziewczyny robią loda swoim chłopakom bez żadnego proszenia, czy też "wskazywania" że to się chce?


@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze dlatego, że kochają swoich chłopaków i lubią to robić. Po drugie dlatego, że uważają to za naturalny element gry wstępnej albo przyjemną opcję rozluźnienia.

Niechęć do tej formy seksu może się brać z wielu rzeczy, ale Twoja kobieta jasno Ci powiedziała, że ją to po prostu brzydzi. Napisałeś,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież dobrze wiesz, że jak napiszesz coś takiego na mirko to napiszą Ci, że ma bolca na boku ;) Generalnie ona się po prostu znudziła, musisz jej zapewnić emocje - ona musi poczuć, że powinna Cię trochę zdobywać, to się ocknie :) Niestety, ludzie tak mają.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak - koronkowa bielizna jest strasznie niekomfortowa, także na to że po powrocie z pracy zdejmiesz z niej ciuchy i znajdziesz pod nimi koronki nie licz. Ale że w żaden wolny wieczór nie założyła po kąpieli, to już gorzej. Może faktycznie ma kompleksy?
A co do loda - może była #logikarozowychpaskow i myślała że na początku musi robić, bo jak nie będzie robić to ją rzucisz, a teraz uznała
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może Ty za bardzo się starasz cały czas, a on tego po prostu nie docenia i wydaje jej się, że nieważne czy będzie Ci robiła lodzika czy nie, to Ty i tak jej minetkę strzelisz. Postaraj się z nią o tym pogadać, jeśli rozmowa nie pomoże zawsze możesz zaproponować "coś za coś" w okazywaniu czułości. To oczywiście nie jest idealne rozwiązanie, ale zawsze jakieś.
  • Odpowiedz
GłuchyPotwór: Laska sama chciała pończochy i teraz ich nie nosi? Albo ma straszne kompleksy, albo jest strasznie leniwa i ma na ciebie #!$%@?, albo po prostu chciała ci się przypodobać, mówiąc, że chce, ale nie spodziewała się, że potraktujesz to na serio. Nie jest to czasem kwestia wychowania, nie wydaje jej się, że takie rzeczy są dziwkarskie albo coś w tym stylu? Seksowna bielizna to przecież zastrzyk pewności siebie. W sobotę
  • Odpowiedz
OP: @MarySued nie, nie ma bolca na boku :)
@zolwixx wiesz co, ciężko stwierdzić. Nigdy mi o nich nie mówiła, jedyne co wiem, to brak jej pewności siebie, dość często to powtarza
@blondeblossom dbam o siebie tak samo, nawet często przystaję na jej pomysły odnośnie wyglądu/ubioru
@alfka nie, nie było takiej sytuacji, zawsze to ona sama regulowała moc i tępo
@Shanny @Kolmetoista wiesz co, kiedyś robiła to chętnie, tak bez żadnego
  • Odpowiedz
@biurwa jakie emocje, coś konkretnego masz na myśli?


@AnonimoweMirkoWyznania: wydaje mi się, że jak w nasze życie wkracza rutyna to spadają emocje, a wtedy spada też libido. dlaczego tyle małżeństw 'zachodzi w ciążę" po urlopie? bo są super zrelaksowani, przeżyją razem coś fajnego i bardziej chce im się ten teges ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrób dla niej coś wyjątkowego - zaplanuj wycieczkę, lekcję tańca albo cokolwiek, co
  • Odpowiedz
HałaśliwaElfka: kurde mam tak tak samo ;d
kiedys zakladala i lubila ponczoszki, szpileczki i fajnie sie uprawialo segzy :P a teraz nie bardzo jej sie chce :( ostatnio tak bylo az na walentynki rok temu :( co robic jak zachecic... ? :P

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
Macie może dzieci? Wiele kobiet po urodzeniu dziecka zaczyna myśleć o sobie już tylko w kategorii "matka", więc dziki seks raczej przestaje ją interesować i pasować jej samej do własnego wizerunku.


@Shanny: Ale to nie jest usprawiedliwienie, tylko wytknięcie komuś win. Gdyby mojej kobiecie po porodzie odwaliło i zamiast dodać rolę "matka" do roli "żona", zastąpiłaby ją, to wysłałbym ją na terapię, a gdyby nie pomogło lub nie widziała problemu -
  • Odpowiedz