Wpis z mikrobloga

Z takich największych osiągnieć w moim życiu to nayebałem sie jak świnia na Wasz koszt nie wydając przy tym ani złotówki.
PiS = Dobra zmiana

Jak wszyscy juz wiedza od 7 lat przebywam na emigracji. Od 7 lat nie zapłaciłem ani grosza na ZUS czy to podatku w PL.
Szwagier mi napisał.
- konwerter przyjedź,właśnie mi 500+ wpłyneło to robimy imprezę.
- Bardzo chętnie mój szwagrze, pacierza i alkoholu nigdy nie odmawiam.

Zorganizowałem wyjazd do PL biorąc sobie 2 pasażerów za stosowną opłate paliwową (prawak ze mnie więc każdy płaci za usługę,lewaki won!)

Zatankowałem ostatni raz przed granica w Zgorzelcu aby nawet grosik z akcyzy nie wpadł do budżetu PL.
Piłem ze szwagrem cały weekend,stawiał on tzn. Wy pośrednio swoimi podatkami. Pilismy finlandie zagryzając kebabem i innymi narodowymi przysmakami.

-sorry szwagier że tak na krzywy ryj wbiłem (nie było mi przykro,powiedziałem tak bo etykieta wymagała)
- Nie przejmuj sie konwerter, przepiliśmy całe 500zł ale za miesiąc znowu frajerzy mi zapłaca.

Cały czas wypowiadałem sie źle o Polsce, ale teraz uważam że nastapiła naprawdę:
DOBRA ZMIANA

#polska #takaprawda #takbylo
  • 9
Człowieku piłeś finlandię i się tym chwalisz!


@dqdq1: Piłem za Twoje albo raczej za pieniądze twoich rodziców więc nie ma co narzekać. Pitza z pizza hut też niczego sobie ,chociaz po 7 poczułem przesyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pizzę z pizza hut uważasz za jedzenie?


@dqdq1: Chciałem prosić o flaczki ale stwierdziłem ze nie po to szwagier dostaje 500zł z podatków twoich rodziców żeby musiał sie przemęczać robiąc cokolwiek.