Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 127 - Mecz o 3. miejsce

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#gameofthrones #bandofbrothers
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 127 - Mec...

źródło: comment_XVWY81onIUjy5FG2jyQEOV8WyGhhG8cp.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Gra o tron (2011) 47.3% (1327)
  • Kompania braci (2001) Band of Brothers 45.5% (1276)
  • Żaden / Oba 7.2% (201)

Oddanych głosów: 2804

  • 44
  • Odpowiedz
@Yolocaust: tasiemiec? w tym roku wychodzi ostatni sezon... w dodatku to jest na podstawie książki (z pewnymi odchyłkami, ale jednak) sorry ale 60 odcinków... to nie jest żaden tasiemiec
Za to BoB jest jakimiś miniserialem.. w dodatku starym strasznie i nie ma klimatu
  • Odpowiedz
@Matt_888 wokół Bob powstał jakiś dziwny kult i teraz aż strach ten serial krytykować. Mam wrażenie że wiele osób na niego głosuje nawet jeśli go nie widziało
  • Odpowiedz
@Matt_888: Żeby Kompania Braci, serial którego logo powinno się pojawiać po wklepaniu "arcydzieło" w google musiał rywalizować z seryjką, gdzie głównym twistem jest "łohoho, ciekawe kto zginie tym razem" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Przychodzi gej do studia tatuażu i mówi: Panie kochany mój chłopak jest zagorzałym fanem Breaking Bad, więc proszę mi wytatuować na dupsku BB. Gościu mówi no dobra. Wytatułował B i B na jednym półdupku i drugim. Ucieszony gej leci do domu i ściąga gacie przed nosem swego chłopa, a on na to: KOCHANIE CO TO JEST BoB?
  • Odpowiedz
@kondi67:

nieznanie serialu który jest starszy od średniej wieku użytkowników mirko

Toś się pan popisał.
No właśnie BoB przegrało z Narcos dlatego bo wiadomo, że studentki psychologii czy socjologii których jest tutaj zatrzęsienie nie obejrzą serialu wojennego, na dodatek tak starego, skoro "moda na seriale" zaczęła się ledwo kilka lat temu i mało kto o nim pamięta.
Ja głosuję na BoB z ciężkim sercem, bo chociaż GOT mi nie podeszła
  • Odpowiedz
@Raii: Odnośnie Twojego zamiaru: tak, prawdopodobnie jest to możliwe, jednak musisz uważać na administrację portalu, ponieważ podali w regulaminie, że nie należy tego robić. Co do gejowskich frustracji, to oczywiście spróbuj, społeczność wykopu jest tolerancyjna i zapewne pomoże Ci w Twoich problemach czy niepewnościach. Powodzenia kolego!
  • Odpowiedz
BoB to jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałam ever, super że tylu Mirkow go docenia <3 ale widać że ludzie głosują na nowości
  • Odpowiedz