Wpis z mikrobloga

Cześć @jacek-las. Pisałeś coś o problemie w bet365, ale pewnie usunąłeś post. Chcieliśmy napisać na pw, ale masz wyłączone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie musisz zakładać nowego konta. Musisz doprowadzić do sytuacji, w której saldo twojego konta będzie wynosiło 0,00 PLN (najlepsza opcja to wypłata wszystkiego ponownie drogą bankową). Wtedy dokonujesz depozytu nową metodą płatności (w twoim przypadku Skrill) i jednocześnie będzie możliwa już ewentualna wypłata zarobionej kasy na twoją kartę Skrilla. Tak w ogóle to każdy użytkownik bet365 może mieć tylko jedno konto, zatem zamknięcie konta i otworzenie nowego nie jest możliwe!

Serdeczne pozdrowienia!
  • 3
@zzapolowy: hm, to co piszesz brzmi ciekawie, obys mial racje.. A jak tak zrobie to napewno nic mi nie grozi? I jeszcze jedna sprawa - bo mnie tam do konca nie zweryfikowali - zaakceptowali moj przod i tyl dowodu osobistego, a dalej nie - moze jakbym im wyslal rachunek do zaplacenia wystawiony na mnie to mnie zaakceptuja?
@zzapolowy: zapytalem i im nie podoba sie to, ze moje zdjecie dowodu osobistego jest edytowane.... A ja nic takiego nie edytowalem - aby zdjecie zamazalem i malo istotne informacje - inne buki takie cos akceptowaly, a ci nie chca