Wpis z mikrobloga

Witam ponownie Mirki. Chłopcy w LA nie dali mi zabrać pełnej puli ze stołu i zostaje z marnym 1/2. Dzisiaj 2 dużo lepsze typy. Zapraszam do lektury.

Celtics -5.5. Nadal trzymamy się wersji, że Celtics nie wygrywają i nie przegrywają bardzo wysoko. Knicks pogrążeni... w ciężko powiedzieć czym. Po niezłym starcie sezonu pikują w dół. Znów podniosły się głosy o przenosinach Carmelo. Do tego kontuzjowany jest Kristaps Porzingis. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Isaiaha rzucił 30+ pkt i poprowadził swoich Celtics do kolejnego pewnego zwycięstwa!

Pelicans WIN. W Pels zupełnie odwrotnie niż w Knicks. Po fatalnym starcie teraz trochę lepiej, szczególnie u siebie. Dzisiaj cała trójka Holiday-Davis-Evans zdrowa, chociaż ten drugi był niepewny to jednak zagra. Magic są żadni, kolejny bezbarwny sezon i tylko #!$%@?ą typerów wygrywając takie mecze jak z Blazers (tak graliśmy wtedy na Blazers). Dzisiaj miejmy nadzieję, że nie zdenerwują nikogo oprócz swojego coacha Franka Vogela.

Zapraszam do obserwowania tagu #gdziejesthajs bo ostatnio zwolniło tempo przybywających obserwujących, co na pewno jest też spowodowane gorszymi wynikami. Myślę, że druga połowa grudnia będzie lepsza. Dzisiaj sporo fajnych meczów do grania więc zapraszam do komentowania i chwalenia się kuponami! Powodzenia!

#bukmacherka
Pobierz mihaaaa - Witam ponownie Mirki. Chłopcy w LA nie dali mi zabrać pełnej puli ze stołu ...
źródło: comment_H04g8507NFNDhzivLC7GwHsW1mjhqVqX.jpg
  • 13
@Terebellum: Ło Panie dużo pisania :) ogranicze się do tego co tutaj wrzucam. Jeśli czegoś nie wrzucam to uważam, że nie warto grać. Z pozostałych meczów to jeszcze Wizard-Memphis są do pomyślenia. Wiz u siebie grają dobrze, można próbować na ich zwycięstwo, ewentualnie over 199 <--- ten typ polecony przez innego Mirka, którego serdecznie pozdrawiam. Reszty bym nie tykał i tyle.
@mihaaaa: ogolnie to ostatnio nba stalo sie strasznie ciezkie do obstawiania, analzaizujesz sklady, b2b i typujesz pewniaki a tu dupa. Tymczasem sam wrocilem do pilki i juz mi sie to bardziej oplaca.