Wpis z mikrobloga

Stworzyłem ostatnio grę. Jakiś czas temu chciałem udowodnić kumplowi, że da się z dowolnego artykułu na Wikipedii dojść poprzez parę linków do Hitlera (coś jak prawo Godwina, żeby nie było :). Jak udowodniłem to stwierdziłem czemu by tego nie klepnąć na androida. I tak oto skończyłem. Dodałem 3 tryby, coby się tam nie tylko o pana z krótkim wąsem rozchodziło i wyszła z tego gierka. Wrzuciłem na stora, ale przydałby mi się na początek jakiś odzew, czy to choć trochę grywalne jest i czy warto powymyślać jeszcze parę tras do trybu GO (głównego trybu gry).


Także z góry dziękuję każdemu Mireczkowi który pobierze, pogra, da jakiś feedback, zaproponuje trasę (można to też zrobić prosto z gry).

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.deesoft.wikigo

#gamedev #androiddev #android #tworczoscwlasna
  • 12
Jechałem wczoraj ze znajomymi z Warszawy do Lublina i zaproponowałem parę partii w WikiGo. Zabawa była przednia.
Najciekawszy jest tryb losowy. Trasy typu paleontologia-->droga krajowa b90 albo 11 pułk moździerzowy-->fuentes (Hiszpania) albo kultura popularna - - >horst hrubesch powodowały dużo śmiechu.
Natomiast bardzo szybko padająca bateria zmusiła nas do przerwania gry. Może warto nad tym popracować.
No i koleżanka upominała się o wersję na iOS.