Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
chyba mam depresje, pomóżcie. Nie mam ochoty na nic nie chce mi się wstawać z łóżka niczego robić. Ciągle leże i śpię. To co sobie wcześniej zaplanuje przekładam na następny dzień. a później robię to samo i przekładam na kolejny. Jakieś błędne kolo. Jak wyjść z takiej beznadziei? Próbowałem psychotropów ale fatalnie się czułem po nich, byłem bardziej śnięty i nic mi się nie chciało, przesypiałem całe dnie, więc przestałem z nich korzystać . #depresja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Poponuję zacząć chodzić na siłownię, mi bardzo tomi pomogło - generalnie dostaje się niezłego kopa. Ja bardziej byłem zmęczony jak nic nie robiłem i leżałem niż jak regularnie dawałem z siebie wszystko. Pierwszy miesiąc idź na jakiś rowerek 10min/ orbitreki 10min / ergonometr 5min - jeżeli dasz radę. Przyzwyczaisz trochę stawy do wysiłku, jeżeli leżałeś i nic nie robiłeś. Potem uderz w jakiś program typu stronglifts, na rozgrzewkę robiąc 5min