Wpis z mikrobloga

z e-reportera informację... Przy założeniu że miał bym uciekać przed "zboczonym szaleńcem" na pewno nawet będąc #!$%@? nie uciekał bym w stronę rzeki... gdzie tu logika.. Nic nie trzyma się kupy. P.S Zwróćcie uwagę na różne zdjęcia tych policjantów i policjantek w kominiarkach - widać strach... dlaczego się boją? Odpowiedzcie sobie sami.

najciekawsze cytuję:

Biorąc to wszystko pod uwagę, trudno traktować ich zeznania poważnie. Szczególnie, że prokuratura we Wschowie prowadzi osobne śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy, wymuszania zeznań i znęcania się nad zatrzymanym.

Zupełnie groteskowo brzmiały opowieści policjantów, kiedy zeznawali, że nawet nie zadawali zatrzymanemu pytań, a jego przyznanie się do winy było spontaniczne.

I na koniec jeszcze jedna uwaga. Zeznania policjantów i sporządzona przez nich notatka służbowa to jeden z głównym dowodów w tej sprawie. Tylko, że znowu mamy do czynienia z dużą rozbieżnością z historią z aktu oskarżenia. Policjanci mówią o kłótni między Adamem a Ewą Tylman o to, w którą stronę maja pójść. Dlatego Ewa wyrywa się i zaczyna uciekać w stronę rzeki. Prokurator Jarecka mówi zaś o pobudzeniu seksualnym Adam Z.


http://e-reporter.pl/2017/01/17/sprawa-ewy-tylman-opowiesci-policjantow-brzmialy-groteskowo/

#ewatylman
mirek_1 - z e-reportera informację... Przy założeniu że miał bym uciekać przed "zbocz...

źródło: comment_XqiapqWomL2JlqzkrM7E42vmqw4lXhPh.jpg

Pobierz
  • 14
@mirek_1: Nigdy nie uderzyła bym tego człowieka poszłam tambo miał sie otworzyć .Wys\łam jak zaczeli ten cyrk.Słyszałam jak na niego krzyczeli płakał i błagał zeby przestali .Zwracam honor p. Karolino jest w pani jednak coś z człowieka .Szkoda że nie może pani powiedzieć prawdy .SUGEROWANIE KOMUŚ SAMOBÓJSTWA to też świństwo
@Vladimir_Kotkov: może i tak ale na pewno nie biegł bym w kierunku rzeki a górą mostu do przodu w kierunku przystanku. Tym bardziej że Adam Z. nie miał narzędzia typu nóż, kołek żeby jej zrobić krzywdę. Nie pasuje mi ucieczka w stronę rzeki.
@leech: nie pasuje mi. Po co miała by w stronę skarpy? Mogła iść w stronę mostu i politechniki tak żeby przerzedzając samochód czy osobę (był w okolicach mostu osoby - nawet był około godziny 3:30 lodówa na moście), jakaś osoba ją zobaczyła że ten co za nią biegnie chce jej zrobić krzywdę.... Dla mnie nie było motywu.
@leech: jak by nie czuła zagrożenia to by nie uciekała...? czegoś tu nie rozumiem.... uważasz że informacja że nie jest gejem kreuję w jej głowie bieg w stronę rzeki? to jeszcze bardziej kupy się nie trzyma. Dla mnie nei było żadnej wymiany informacji co o tym że on nei jest gejem i się na nią napalał. Patrząc na to co się dzieję w mediach, jak zeznają policjanci to nie może wszystko
@selawi: Komentarz byłego komendanta policji p.Szuby nikt nie uczy policjantów kontaktu z podejrzanym czy świadkami.P.Szuba i nikt nie przyjmuje do policji byle trepa z ulicy jak za czasów PRL