Wpis z mikrobloga

@sekurak: To teraz was zaskoczę, Office potrafi nawet zapisywać wasz postęp w dokumencie w chmurze MS ! INWIGILUJO PANIE POTEM TO PANI KRYSTYNA Z MICROFOSTU CZYTA !!1!!! MOJA PRACA NAUKOWA NA BIOLOGIE WYCIEKLA JESTEM SKONCZONY JAKO NAUKOWIEC I JAKO CZLOWIEK.
  • Odpowiedz
@sekurak: to że wysyła nie znaczy, że gdzieś tam w chmurze siedzi świstak i wszystko czyta albo magazynuje. Ale faktycznie wysyłanie dokumentu do MS to bardzo dziwnaczny i głupi pomysł. Dla mnie przewagą office'a czy libreoffice'a było właśnie to, że nie musiałeś nigdzie tego dokumentu wysyłać. Tym się różnił office na korzyść od różnych dzikich aplikacji internetowych, które dokonują konwersji dokumentów i nigdy nie wiesz co dokładnie robią z twoimi
  • Odpowiedz
@sekurak: W jaki sposób skoro office powinien być skonfigurowany przez pracodawcę więc zapis odbywać się będzie ( jeśli w ogolę ) na firmowej chmurze. Firma to nie tylko 4 ściany budynku w którym siedzisz w końcu.
  • Odpowiedz
@sekurak: Czego nie byłbyś pewny ? Czyli co jak firma korzysta z Gmaila to wysyłając maile między pracownikami łamiesz prawo bo gmail archiwizuje je w folderze " wysłane " gdzieś na swoich serwerach ? xD To tak nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz