Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Wykopowicze, środę rozpoczynamy od krótkiego komunikatu:

1. W zakładce Mój Wykop wprowadziliśmy zmiany w czarnych listach. Do tej pory działało to tak, że jeśli obserwowaliście danego użytkownika, a on w swoim wpisie używał tagu, który znajdował się na Waszej czarnej liście, to taki wpis i tak się u Was pojawiał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A jak działa teraz? Obecnie jeśli jeden z elementów blokujecie (autor/tag), a drugi obserwujecie (autor/tag), to taka treść nie powinna być dla Was widoczna w Moim Wykopie. Takie rozwiązanie sprawia, że otrzymacie mniej informacji, ale będą to informacje, które rzeczywiście Was interesują - pod warunkiem oczywiście, że zadbacie o to by obserwować osoby i tagi, które Was ciekawią. Podobnie czarne listy działają w tagach - wchodząc w dany tag, nie zobaczycie treści opublikowanych przez blokowane osoby, nie zobaczycie również wpisów zawierających blokowany tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Zwracaliście uwagę na to, że w Gorących, na głównym widoku, najlepsze odpowiedzi pod wpisami pokazywane były na podstawie przyznanych plusów, a nie w kolejności chronologicznej (a więc po czasie ich opublikowania: starszy ---> młodszy). Obecnie komentarze pojawiają się - zgodnie z Waszą prośbą - w kolejności chronologicznej.

3. Zgłaszaliście nam problem z pojawianiem się niektórych znalezisk w tagach, do których zostały one przypisane. W poniedziałek wieczorem (zapewne zauważyliście) wypuściliśmy poprawkę, która rozwiązywała ten problem - od tego czasu nie mieliśmy już podobnych zgłoszeń od Was.

4. Dziś rano wypuściliśmy update aplikacji androidowej, który rozwiązuje problem automatycznego dodawania oznaczenia 18+ do znalezisk i zdjęć. Po aktualizacji aplikacji problem nie powinien już występować.

5. Przy okazji przypominamy o dzisiejszym AMA (ʘʘ)

Dobrego dnia wszystkim! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #wykopblog #zmiany
  • 120
  • Odpowiedz
nie wspieracie aplikacji "mój wykop" - twórca się poddał


@ProrokWykopu: Problemem aplikacji nie był brak wsparcia z naszej strony, a to, że aplikacja została zdjęta ze sklepu (prawdopodobnie chodziło o naruszenie własności intelektualnej). Autor aplikacji twierdził, że powodem naruszenia mogło był korzystanie z nazwy oraz logo Wykopu. Nikt jednak z naszego zespołu nie zgłaszał takiego naruszenia - autor aplikacji miał naszą zgodę na korzystanie z logo i nazwy, nie mieliśmy nic
  • Odpowiedz
Zwracaliście uwagę na to, że w Gorących, na głównym widoku, najlepsze odpowiedzi pod wpisami pokazywane były na podstawie przyznanych plusów, a nie w kolejności chronologicznej (a więc po czasie ich opublikowania: starszy ---> młodszy). Obecnie komentarze pojawiają się - zgodnie z Waszą prośbą - w kolejności chronologicznej.


@wykop: Co? O ile dobrze kojarzę to parę miesięcy temu coś w tej kwestii kombinowaliście i wykopowicze właśnie hejtowali wyświetlanie chronologiczne. Jak w kalejdoskopie...
  • Odpowiedz
Po co mi najnowsze komentarze? Czasami interesuję mnie tylko te najlepsze.


@SystemHalted: Cały czas mówimy o najlepszych, tylko ustawionych w chronologicznej kolejności:

Główny wpis
- najlepszy komentarz (opublikowany o 9:30)
- najlepszy komentarz (opublikowany o 11:45)
  • Odpowiedz
A ja bym chciał widzieć wpisy zawierające tag z czarnej, jeśli zawierają tagi, które obserwuję. Prosiłem o to przy tej całej akcji "nowy wykop". Będzie taka możliwość?
  • Odpowiedz
2. Zwracaliście uwagę na to, że w Gorących, na głównym widoku, najlepsze odpowiedzi pod wpisami pokazywane były na podstawie przyznanych plusów, a nie w kolejności chronologicznej (a więc po czasie ich opublikowania: starszy ---> młodszy). Obecnie komentarze pojawiają się - zgodnie z Waszą prośbą - w kolejności chronologicznej.


@wykop: a nie można byłoby po prostu sobie wybrać? rozwinąć z panelu albo chronologicznie albo za najlepszymi...
  • Odpowiedz