Wpis z mikrobloga

@downinthedumps: nici z tymi rabatorami bo Mi5 już nie jest produkowany a magazyny nie są z gumy. Dlatego nie ma już czarnych 32GB a kończą się też inne kolory. Powiedziałbym, że Ci co mają ostatnie sztuki będą podbijac ceny bo nie kazdego będzie stać na dołożenie do wyższego modelu. Mi6 teoretycznie ma wyjść pod koniec lutego... w praktyce będzie to pewnie marzec... i cena na start kosmos.
@widmo82: z mi4 wszystko ok, tylko piszę z punktu widzenia Xiaomi - wyprodukowali go za dużo i teraz prawie 3 lata po premierze nadal można go kupić za ułamek pierwotnej ceny więc zapewne sprzedali go po kosztach i dlatego z Mi5 postanowili wyprodukować ograniczoną ilość żeby uniknąć takiego problemu. dla kupujących to niekorzystna sytuacja, po cichu liczyłam na obniżki i w tym przypadku ;)
@widmo82: był nawet po 180 przy odrobinie szczęscia na joybuy. ale pożyjemy zobaczymy, wchodzą nowe procesory to ze starymi coś będą musieli zrobić. taku ZUk z2 po 160$ chodzi pomimo snapka 820. póki co mi się nie śpieszy z wymianą poczciwej nubii z7max
@widmo82: nie porównuję go do mi5, tylko zwracam uwagę, że to co jeszcze rok temu było topowe (wg specyfikacji) dzisiaj można kupić znacznie taniej lub nawet w okazyjnej cenie. no ale odbiegamy od głównego tematu- jeśli nie produkują to siłą rzeczy mi5 beda coraz droższe. chociaż może się okazać że wstrzymanie sprzedaży było celowe aby wzmożyć popyt na mi5s, who knows ;p dobra ja już się nie wypowiadam żeby nie wprowadzać