Wpis z mikrobloga

Witamy

Wczoraj rozpoczęliśmy oficjalne zapisy do sezonu, zgłaszać możecie się ciągle pod tym wpisem.

A na tą chwilę mamy potwierdzonych 79 uczestników! i tym samym staliśmy się najliczniejszą tego typu ligą simracingową w Polsce bez podziału na platformy.

Informujemy, że wyścigi w sezonie GT3 będą odbywać się na dwóch równoległych serwerach PRO i AM.
Oba serwery będą miały 32 sloty każdy.

Lista uczestników oraz przypisane nry startowe:


Lista potwierdzonych uczestników którzy muszą wybrać nowy numer ponieważ ich pierwszy wybór był już zajęty:


#acleague #assettocorsa #simracing #samochody #wyscigi
ACLeague - Witamy 

Wczoraj rozpoczęliśmy oficjalne zapisy do sezonu, zgłaszać może...

źródło: comment_ZojA8jZCChWxVIPPZtASUhTabMYwW7z0.jpg

Pobierz
  • 15
@ACLeague: dobra pisząc po części nieskormnie. X lat temu multum godzin przelatanych w GT4 później GT5 dobrego stopnia ze jak logowałem się na serwer słyszałem jęki , ze nie znowu on xd ale żeby nie było do gt academy nigdy się nie dostałem :) w tym tygodniu odbieram ps4 i g29 i tu pojawia się zajebiscie ważne pytanie. Czy asseto to tak jak rfactor ze ma racje bycia tylko na PC
@Alinoe_83: AC na konsole jest do tyłu z ficzerami, szczególnie online jest szczątkowy i praktycznie nie da się aktualnie robić takich lig jak na PC (pomijam mody), pCARS coś jeździ na PS4