Wpis z mikrobloga

@valdo: Bzdura.. pooglądaj sobie trochę zdjęcia.. różnicaa jest astronomiczna.. Ja kiedyś z ciekawości zagłębiałem się w temat aparatów, to nawet kompakt za 1500zł.. to było coś niesamowitego i nigdy nie widziałem tak świetnych zdjęć. Porównywanie tego do zdjęć z telefonów to jakiś żart.
  • Odpowiedz
@r5678: @elemenTH: Ja nie muszę "oglądać sobie zdjęć" zdjęciami zarabiałem na życie i sprzętu przez łapy przeszło mi naprawdę sporo. Część nawet została do dziś.

Do dziś też nie rozumiem idei "spuszczania się" nad tanimi lustrzankami. Za 1k PLN da się kupić względną używkę z kitowym obiektywem typu 18-55.

Żeby takim zestawem robić przyzwoite zdjęcia to trzeba albo mieć perfekcyjne światło, albo #!$%@?ć kitowy obiektyw i kupić normalne szkło -
  • Odpowiedz
@valdo: #!$%@? teraz jak potłuczony, pokarz mi aparat w telefonie, który robi lepsze zdjęcia jak nikon D70 czy canon 350d, którego można nabyć do 500zł spokojnie. Kolejny znawca fotografii widzę
  • Odpowiedz
@elemenTH: Nie no wybacz. Ty wiesz wszytko. Tylko powiedz mi misiu kolorowy, jaki do #!$%@? jasnego podepniesz do tego sprzętu obiektyw?
To, że można sobie kupić archaiczne body za 500 PLN to fakt, ale samo body zdjęć nie robi.
  • Odpowiedz
@elemenTH: Możesz odpowiedzieć na temat. Lub dalej pomijać jedno - jakie szkło zapniesz do tego body, by dobić jakościowo do zdjęć, które spokojnie robi telefon za 360 zł?

Podpowiem - potrzebujesz czegoś z minimum f2.8, a na to ile złotówek na takie szkiełko potrzeba odpowiedziałem kawałek wyżej.

OP z kolei kupił sobie za 1k PLN bardzo dobre body z dwoma skrajnie #!$%@? obiektywami.
  • Odpowiedz