Wpis z mikrobloga

Aż dziw, że jeszcze nikt o tym nie napisał. W meczu #nba Cavaliers @ Golden State doszło do starcia dwóch graczy z # 23.

Wg sędziów nie było to czyste wejście, a nawet zasłużyło na Flagrant1. Green dostał jeszcze technika za "get out of my face" do Jeffersona.

IMO zwykły faul, a LeBron "I'm a football player" James powinien zadebiutować w Shaqtin; ale jako, że na wykopie sekta LJ silna jest, tom ciekaw jakie Wasze zdanie?

Uważam, że w sytuacji z filmu:

  • Nie było faulu. Tęsknie za latami 80tymi. 6.2% (6)
  • Był zwykły faul, a LeFlop James to pizdeczka. 45.4% (44)
  • Flagrant 1. Jak on śmiał śmieć ten śmieć. 39.2% (38)
  • Flagrant 2, a Greena do Gułagu! 9.3% (9)

Oddanych głosów: 97

HalfManHalfAmazing - Aż dziw, że jeszcze nikt o tym nie napisał. W meczu #nba Cavalie...
  • 16
faul był, czy flagrant nie wiem, flop był, ale... czy tylko mi się wydaję, że w 0:46 widać, że Lebron trochę szukał tego kontaktu (obaj byli rozpędzeni i wyszło jak wyszło)
@Musiek_ @Ryjuss - o tej wersji zapomniałem w ankiecie.

@Ragnarokk @sivy83 @Musiek_ @Ryjuss: Faul zdecydowanie, zastanawia mnie tylko dlaczego Flagrant?

To co by przemawiało za common foul:
1. Dray atakował ręką piłkę.
2. Na powtórce widać, że James wyciągał ramię, żeby się zastawić barkiem.
3. LJ chowa piłkę za plecami = dochodzi do kontaktu jak Dray dalej sięga w kierunku piłki.
4. Nikt raczej na kontuzję nie był narażony. Dopiero jak
@HalfManHalfAmazing:
Koszykówkę oglądam od czasu do czasu, więc jakie dokładnie zasady są co do flagranta to nie wiem. Tutaj wygląda, jakby Green nie był zupełnie zainteresowany piłką, tylko z całum impetem wpadł na LBJ by go za wszelką zatrzymać. W pilce takie coś byłoby na żółtą za taktyczny faul, czy w koszu na flagrant to się nie będę spierał :)