Wpis z mikrobloga

@Syn_Krzysztofa: @CieplyDran: @Scaryfog: @mungis: spokojnie styka. Se sporo drozszy.
5 odpada bo we wrzesniu wycofaja wsparcie ale 5s ma te same bebechy co 6 wiec pociagnie 2 lata na luzie.

@Syn_Krzysztofa: 16gb jest malo jak masz pliki muzyke i inne rzeczy, ja mam spotify i zdjecia w chmurze i 2gb wolne jeszcze. Pamietac tzeba zeby robic aktualizacje przez kompa a nie z telefonu i miejsce sie robi bo nie sa zapisywane starsze wersje systemu tylko wgrywane na czysto (jak ktos o tym nie wie to po 5-10 aktualizacjach zaczyna narzekac)

Mam szary 5s 16gb z bardzo dobrym etiu i naklejonym szklem hartowanym. Od roku lezy jak cos to pw (nic nie bylo wymieniane w nim w srodku nie byl otwierany itd) jak przejrzysz
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: ja mam 30gb neta miesiecznie wiec wszystko w chmurze. Jak ludzie maja 64gb ajfona to pokazuje ze messenger zuzywa 1gb czasem i wiecej zajetosci. Jak sie zbliza do limitu to usuwa cashe.

Druga rzecz to skonfigurowanie zdjec tak aby na telefonie trzyma miniaturki a reszte w chmurze.

A ostatnia to aktualizacje i okresowe podpinanie pod itunes. Jak robisz archiwizacje to on tez porzadkuje pliki i troche miejsca sie zwalnia.
  • Odpowiedz