Wpis z mikrobloga

Mireczki, przyszła mi dziś ładowarka i dwustronny kabelek #blitzwolf i o ile z ładowarką wszystko jest ok, to kabelek niestety wyczynia mi niefajne cuda - po podłączeniu do mojego HTC One X mruga mi ekranem, w starym Galaxy mojego różowego po podłączeniu, natychmiast wyłączył się telefon, powerbanka Xiaomi też nie ładuje. Dodam, że kabelek kupiłem na #banggood z tej oferty

Ktoś miał może podobny problem?
#chinskiecuda
  • 14
@L3AD3R: no właśnie widzę, że niestety w tej chwili jest komunikat o wyprzedaniu się kabla. Co w ogóle może być tego przyczyną, kabel przenosi za duże natężenie? Wydawało mi się, że telefony mają teraz jakieś zabezpieczenia, które dostosowują napięcie/natężenie żeby nie uszkodzić urządzenia.
@sylwek2k: tak, sprawdzałem go na nowej ładowarce i na starej, nową ładowarkę też sprawdzałem ze starym kablem i wszystko chodzi. btw. na jednej i na drugiej ładowarce zachowuje się inaczej - na starej mam miganie ekranem jak w stroboskopie a na nowej ładowarce wyłącza mi ekran, jak włączę to jest przyciemniony, wyciągam wtyczkę i wszystko gra.
@czerwonyziemniak: próbowałem już kilka razy i nie odwala nic poza tym, tylko na moment żeby był dowód dla supportu, chociaż nie powiem trochę się obsrałem jak podłączyłem Samsunga, bo momentalnie się wyłączył i nie chciał włączać. Na szczęście ponowne włożenie baterii pomogło.
Tez kupilem 2 takie kabelki tylko metrowe. Oba nie dzialaja. Brak reakcji. Wczesniej kupowalem rowniez kilka sztuk i chodza juz kilka miesiecy uzywane codziennie.
@andreaw317: @vinmcqueen: Panowie kable 1026355 i 998319 są uszkodzone - dostałem parę dni temu maila, że te kable są wadliwe (taka partia) i żeby ich nie używać. Pytali czy chce zwrotu kasy czy wysyłka nowych wersji.

A tak BTW to ile czeka się na dostawę paczki od banggood? 6 stycznia wysłali i kiedy mogę się spodziewać dostawy? To były moje pierwsze zakupy na banggood ( ͡° ͜ʖ ͡
@jabukasiga: kurna, ja nie dostałem nic takiego, faktycznie mój ma numer 1026355.

Ja złożyłem zamówienie 30 grudnia, paczkę dostałem wczoraj

edit: a kurde faktycznie, gdzieś się zawieruszyło w spamie, było powiadomienie, no ale kurde w ramach rekompensaty wyślą mi zwykły kabel zamiast dwustronnego. Do doopy