Wpis z mikrobloga

Zwracam się do was z pytaniem czy ktoś może miał możliwość przesłuchania słuchawek Xiaomi Hybrid Pro? Podobno sa nowe i lepsze niż zwykłe hybridy mają szersze pasmo i ten certyfikat Hi-Res Audio... Zastanawiające.. No ale ile z tego jest prawdą? Czekam na opinie.

#xiaomi #hybrid #sluchawki #pro #headphones #doki #dokanalowe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twardziel_psychopata Xiaomi to firma każda firma kłamie :D Mnie bardziej interesują opinie osób które miały je w uszach i mogą coś o nich powiedzieć. Każdy chce sprzedać swoje więc do wszelkich sposobów mozna sie posunąć
  • Odpowiedz
@cross099: no ja właśnie słucham w nich muzyki po wstępnym wygrzaniu i mam takie oczy (ʘʘ)
Wszedłem na wykop poczytać czy ktoś już je poleca, bo nie wierzę, że nic o nich tutaj nie przeczytałem. I faktycznie, nic, zero opinii.

Wcześniej siedziałem na pistonach 3 i przed godziną porównywałem piston vs hybrid pro w kilku utworach z różnych gatunków muzycznych. We wszystkich piosenkach słyszę nowe rzeczy, to jest przerażające.
Pierwsze 10 minut to było lekkie przerażenie, bo wszystko było wręcz "zbyt" wyraźnie.
Potem odpaliłem stream na twitchu, który wcześniej oglądałem i nagle słyszę oddech i kliknięcia myszki. Nie wiem czy serio na pistonach tego nie słyszałem czy po prostu nagle wytężył mi
  • Odpowiedz