Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłem na pierwszej kontroli u chirurga. Pooglądał, pocmokał, powiedział że nie wygląda tragicznie. Kolor ma prawie normalny (tzn nie jest siny ani blady co może sugerować, że się ukrwił. Następna kontrola w czwartek.

Info praktyczne co do wizyty u chirurga w #lublin :
Chciałem załatwić wizytę na NFZ, bo nie chciało mi się wydawać około 100zł za zmianę opatrunku na palcu (takie są stawki w Luxmedzie i okolicach).
Pojechałem do najblizszej mi przychodni na Wallenroda 15. W rejestracji pani mi powiedziała, że jak to ja sobie wyobrażam że to tak od razu mnie przyjmie lekarz, że mogę się na jutro zapisać. A jak chcę dzisiaj to mam iść i czekać, może doktor przyjmie, ale już 15 osób czeka, więc co najmniej 3 godziny czekania i żadnej gwarancji, że mnie przyjmie.
Zabrałem skierowanie i jeszcze z samochodu zadzwoniłem (mam zestaw głośnikowy) na Hipoteczną, dodzwoniłem się za 3 razem ;) pani w rejestracji powiedziała że może mnie zapisać na dzisiaj na 9:50 (telefonowałem o 9). W przychodni byłem około 9:20 i zostałem od razu przyjęty, bo nikogo nie było akurat w kolejce.

#odpadnieczynie
link do pierwszego wpisu. Uwaga - zdjęcie pozszywanego palca :D
http://www.wykop.pl/wpis/21697545/rozwalilem-sobie-palca-przy-odsniezaniu-lamiacy-si/
  • 1