Wpis z mikrobloga

Jeszcze 1.5 msc. uzbieram hajs na co potrzebuje i janusz biznesu sie zdziwi. Umowy jak nie widzialem tak nie widzialem, jako ze cholernie potrzebuje hajsow jestem w kijowej sytuacji. Potem bedzie zdziwienie "Jak to nie przyszedl? Przeciez dostawal hajs i zdrowotnego nie mial! Kto mu da lepiej!"

Troche wnerwia. Mialem robic x bez weekendow. Po tygodniu mowia mi bedziesz robic x,y,z + dwie soboty w miesiacu.

To wlasnie jest najgorsze, gdy musisz miec pieniadze na juz, szukasz pracy i trafiasz na janusza biznesu... Na dodatek to pierwsza gownopraca wiec sobie nawet do portfolio nie wpisze bo nie bede mial papierku.


Potem janusz placze, ze nie ma pracownikow a mlodzi taki beznadziejni i leniwi...

#januszebiznesu #gownopraca
  • 6
@011011010110000101111000: mialem tylko naprawiac cos, ale doszla do tego sprzedaz. Nienawidze sprzedazy, ale potrzebuje hajsy na studia w tym roku, wiec wstaje rano #!$%@? i zaciskam zęby innego wyjscia teraz nie mam. Bo #!$%@? z HR nie chca przyjac kogos bez zaczetych studiow na stanowisko, ktore spokojnie ogarnalbym + CV swieci pustka, ostatnio bez umow robie, jakies fatum na mnie spadlo. Powiem Ci, ze moja cierpliwosc sie skonczy. #!$%@? w firmie,
Potem janusz placze, ze nie ma pracownikow a mlodzi taki beznadziejni i leniwi...


@LopataDoSniegu: Dziwnym trafem 90% wpisów tego typu to nie Janusze narzekający, a właśnie pracownicy Januszy, którzy najpierw zgadzają się na pewne warunki, a później mają żal do wszystkich, tylko nie do siebie.