Wpis z mikrobloga

Znajomy według mnie idealnie podsumował wczorajszy dzień

O to wlasnie dzisiaj jest ten dzien kiedy to podzieleni juz jak jasna cholera Polacy dziela sie jeszcze bardziej. Tydzien przed i tydzien po WOSP z kazdych mediow beda docierac do nas setki durnych informacji majacych na celu, albo gloryfikowanie, albo niszczenie akcji. Od kilku dni nie ogladam TV i czytam tylko to co pojawia sie na FB badz w szeroko pojetym internecie. Dotarlo do mnie, ze najlepszy Polak to Polak niemyslacy, nie majacy wlasnego zdania,ale zawsze podporzadkowany wiekszosci z ktora przebywa. Niestety tutaj znowu rodzi sie problem bo jezeli opowiesz sie za WOSP to od razu jestes PO, Nowoczesna i KODem a wiadomo, ze to sie laczy z byciem UBekiem i Ruskim. Natomiast jezeli nie popierasz WOSPu no to wiadomo PiSior do tego Katol, a wiec szeroko pojete "sredniowiecze". I tutaj rodzi sie problem, czy my do cholery na serio nie mozemy miec wypracowanego wlasnego zdania? Nie mozemy postepowac wg. wlasnych zasad tylko bezmyslnie przyjmowac to co podaja media? Zatem nie zgadzam sie z KODem bo moja demokracja nie jest zagrozona, nie popieram dziennikarskiego falszu ktory prowadzi TVN czy TVP jak juz trzeba cos ogladac wlaczcie sobie POLSAT. Nie wspieram dzialan PiSu z powodu calkowitej antypatii do Pana Prezesa, ale tez nie bede popierac ludzi, ktorzy robia syf i cyrk z sali obrad polskiego parlamentu! Nie zgodze sie, ze powrot do starego systemu edukacji jest zly, a wszystko co wprowadza PiS to "sredniowiecze", bo jako historyk uwielbiam ten czas i wiem ze byl bardzo rozwojowy w historii ludzkosci. I co najwazniejsze idac dzisiaj do kosciola - TA KATOL po calosci - wrzucam na WOSP. I teraz sie dzieje, czesc moich braci w wierze zarzuca mi zdrade, czesc sie cieszy bo moze powiedziec katol i to obludnik. Do jasnej choinki to jest moja sprawa komu daje UWAGA moje pieniadze i wcale nie obchodzi mnie co z nimi zrobi Pan Owsiak. Moja intencja jest DOBRA i z taka intencja sie dziele. Jezeli kupi narkotyki na Woodstock to Szef Jego będzie rozliczać w przyszlosci nie mnie! Na 100% nie pozwole sobie zeby to wladza jedna czy druga decydowala o tym kogo i jak mam wspierac. WOSP to fajna akcja, troche scalajaca ludzi, troche budujaca zdrowe relacje, a niestety tego potrzeba w tej niezdrowej wrecz bardzo zainfekowanej Polsce. Dzisiaj niedziela wiec idzcie do kosciola, dajcie badz nie na WOSP ale najwazniejsze wchodzmy z soba w relacje, szanujmy sie i przyjaznijmy bo to jest piekno czlowieczenstwa!


#wosp
  • 2