Wpis z mikrobloga

Kościół krzyczy, że WOŚP wspiera aborcję i eutanazję. I bardzo dobrze. Chwała im za to! Kościół tym gardzi, a ile kościół w tym czasie zasponsorował jakiegoś sprzętu dla ludzi i szpitali? Ile?
  • 30
  • Odpowiedz
@medykydem nie wiem, który Kościół tak krzyczy. Byłam w niedzielę, pod Kościołem 3-4 wolontariuszki WOŚP, ludzie wychodzili, wrzucali pieniążki z uśmiechem, na koniec wyszedł ksiądz, który również wrzucił, porozmawiali, pośmiali się i po sprawie. Nie rozumiem całego zamieszania i nie potrafię pojąć kto #!$%@? takie głupoty. To, że jedna osoba palnęła głupotę nie znaczy, że cały Kościół i babki dewotki odprawią egzorcyzmy nad WOŚP.
  • Odpowiedz
@medykydem: to kim on jest? biskupem, jakąś szychą? podaj nazwę parafii swojej, nazwisko tego księdza, można go prześwietlić w takim razie, bo to co mówisz jest nieźle naciągane. fascynujące jest to, że w internecie to się człowiek dowiaduje, że każdy ksiądz to megabogacz, kiedy w rzeczywistości większość żyje na przeciętnym poziomie. no chyba, że kilkuletni SUV to oznaka przepychu i bogactwa.

jeżdżenie na dziwki, bo "potwierdzone info" no to zajebisty
  • Odpowiedz
@yahoomlody: czytaj ze zrozumieniem koleś, ok? BYŁ księdzem. Nie będę powtarzał co pisałem. A drugi ksiądz, ktory go zastąpił jeździ teraz nowiutkim mercedecem a'la SUV wyższej klasy.
  • Odpowiedz