Wpis z mikrobloga

Kościół krzyczy, że WOŚP wspiera aborcję i eutanazję. I bardzo dobrze. Chwała im za to! Kościół tym gardzi, a ile kościół w tym czasie zasponsorował jakiegoś sprzętu dla ludzi i szpitali? Ile?
  • 30
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: z moim pytaniem? To ma wspólnego, że to jest zakłamana, wspólna mafia, która chroni każdego jak może, a ty masz gówno do gadania. A to co oni uzbierają to łatwo ukryć, tym bardziej, że Kościół ciągle w wielu rzechach jest nieopodatkowany. Tak więc mogą robić wałki na całego. Dlatego księża jeżdżą nowymi drogimi samochodami jakby nigdy nic. Nieroby i złodzieje.
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: i to ma wspólnego z pytaniem, że ten ksiądz przez tyle lat nikogo pieniężnie nie wspomógł. Jeździł na dziwki (potwierdzone info), wydawał kasę na alkohol (potwierdzone info), a późnie wyszło, że ruchał się ze sprzątaczką, która u niego sprzątała i zaszedł z nia w ciąże. Oczywiście go przenieśli jakby nigdy nic i dalej był księdzem gdzieś tam. A dopiero jak drugie dziecko wyszło to zrezygnował z bycia księdzem. Ale
  • Odpowiedz
trochę żenujące jest to szczucie organizacji charytatywnych na siebie


@JulioIglesiasSexualPredator: właśnie najlepsze jest to, że w tym roku Caritas przekazał coś na WOŚP. Caritas nigdy nie powiedział, że jest przeciwny orkiestrze. To wszyscy przeciwnicy orkiestry krzyczą 'hurr durr Caritas zbiera więcej'.
  • Odpowiedz
@medykydem: a w mojej parafii samochodów są dwa - jeden dla wszystkich zakonnic (bo jest jakiś klasztor czy coś) i jeden dla proboszcza (honda civic VII generacji czyli ok. 12 letnie auto). Dalej wrzucaj całą grupę do jednego wora.
  • Odpowiedz